امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149683
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 425
محمدرضا فرجی عضو شورای صنفی نمایش و مدیرکل دفتر سینمای حرفه‌ای در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره وضعیت اکران دوم نوروزی گفت: حدس و گمان ...

محمدرضا فرجی عضو شورای صنفی نمایش و مدیرکل دفتر سینمای حرفه‌ای در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره وضعیت اکران دوم نوروزی گفت: حدس و گمان های زیادی درباره اکران دوم نورروزی زده شده است که تعدادی از آن‌ها رسانه‌ای شده است. این حدس و گمان‌ها بی پایه و اساس است و صحت ندارد و تا در شورای صنفی نمایش به ثبت نرسد هیچ کدام اعتبار نخواهد داشت.

وی درباره اکران نوروزی گفت: اکران فیلم‌های امسال اکران خوبی بود، تنها دو فیلم در میان 5 فیلم مخاطب کمتری را به خود اختصاص داد که قابل پیش بینی بود.

مدیر امور سینماهای وزارت ارشاد درباره احتمال تغییر اکران نوروزی گفت: تبلیغات تلویزیونی به روند فروش فیلم‌ها کمک بسزایی کرد به همین دلیل کف فروش فیلم‌ها هنوز نیافتاده است و بعید می‌دانم این هفته تغییری در اکران نوروزی داشته باشیم. 

بنابراین گزارش، پنج فیلم سینمایی ایران برگر، رخ دیوانه، روباه، استراحت مطلق و طعم شیرین خیال بر پرده سینماها است و اکران آن‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها