امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149685
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 398
به گزارش پیروان مــوعـــود، دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه به نمایش‌های راه یافته به جشنواره منطقه‌ای مبلغ ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه به نمایش‌های راه یافته به جشنواره منطقه‌ای مبلغ 15،000،000 ریال و نمایش‌های راه یافته به جشنواره سراسری تا سقف 40،000،000 ریال پس‌ از اجرا در جشنواره کمک هزینه پرداخت می کند.
بنا بر این گزارش، آثار ارسالی که موضوع آن ها حول محورهای ارزش های دینی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، خانواده الگوی ایرانی، ادبیات کهن اسلامی و ایرانی، چشم انداز ایران1404بوده و آثاری که بر اساس خاطرات، رمان و داستان‌های منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقتباس نمایشی شده باشند در اولویت خواهند بود.
طبق اعلام فراخوان جشنواره آثار در دو مرحله منطقه ای و سراسری برگزار می شود و متقاضیان برای حضور در جشنواره (در استان‌ها و تهران)، بایستی مشخصات نمایشنامه مورد نظر را در سایت دبیرخانه مرکزی جشنواره‌ها به نشانی www.artfest.ir ثبت و به همراه مدارک خواسته شده به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
بر اساس این گزارش،  به برگزیدگان جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه در بخش‌های نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی، بازیگری زن، بازیگری مرد، طراحی صحنه و ساخت موسیقی جایزه اهدا می شود. جشنواره مناطق تئاتر سوره ماه نیمه دوم مرداد و شهریور 1394و جشنواره سراسری آن 11 تا 17مهرماه 1394 برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار