امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149690
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 403
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، گروه‌های مختلف فلسطینی ظهر امروز (یکشنبه) جلسه‌ای در شهر غزه برگزار خواهند کرد تا پیامدهای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، گروه‌های مختلف فلسطینی ظهر امروز (یکشنبه) جلسه‌ای در شهر غزه برگزار خواهند کرد تا پیامدهای خطرناک تسلط داعش بر اردوگاه فلسطینی «یرموک» واقع در 7 کیلومتری دمشق را بررسی کنند.

«محمد طومان» یکی از اعضای ارشد جبهه مردمی فلسطین به «الرساله» گفت: این نشست به دعوت رسمی جهاد اسلامی فلسطینی در مرکز شهر غزه برگزار خواهد شد.

وی افزود: در نشست مزبور راه‌های کمک به آوارگان فلسطینی داخل اردوگاه و دعوت‌ از تمامی اطراف مربوط برای پایان دادن به جنگ داخل اردوگاه بررسی خواهد شد.

طومان در ادامه گفت: آنچه در یرموک اتفاق می‌افتد یک کشتار جدید علیه مردم فلسطین است . وی سپس از تمامی طرف‌های فلسطینی، بین‌المللی و عربی خواست ساکنان این اردوگاه را نجات دهند و با ایجاد گذرگاه‌های امن، امکان رساندن کمک‌های انسانی به آنها را فراهم کنند.

داعش از چهارشنبه هفته گذشته به یرموک نفوذ کردذ و شنبه به هفته کنترل آن را به دست گرفت. این گروهک تا کنون مرتکب جنایات بسیاری در این اردوگاه شده است.

انتهای پیام/ص

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها