امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149699
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۰
تعداد بازدید: 419
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پیروان مــوعـــود، اعظم طالقانی دبیرکل حزب زنان انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در نشست دبیران کل احزاب با معاون سیاسی ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پیروان مــوعـــود، اعظم طالقانی دبیرکل حزب زنان انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در نشست دبیران کل احزاب با معاون سیاسی وزارت کشور اظهار داشت: از اینکه معاون سیاسی وزارت کشور در راستای تقویت احزاب و نشست‌های گفتمانی جلساتی را ترتیب دیده است تشکر و قدردانی می‌کند.

وی افزود: وزارت کشور قدرت این را دارد که در ارتباط با صلاحیت و عدم صلاحیت احزاب و دبیرکل این تشکل‌ها برخوردی داشته باشد.

طالقانی نقد را درون‌مایه و شاکله اصلی احزاب عنوان و خاطرنشان کرد: اگر در یک جامعه‌ و نظامی نقد وجود نداشته باشد کارها پیش نخواهد رفت.

دبیرکل حزب زنان انقلاب اسلامی با طرح این پرسش که چرا نباید به من صلاحیت داده شود گفت: من تاکنون کار خلاف قانون انجام ندادم اما پیوسته نقد کردم بنابراین از وزارت کشور تقاضا دارم که نیروهای امنیتی را در مورد احزاب قانع کنند یعنی آنها را متوجه سازند که احزاب حق دارند که نقد کنند.

وی خاطرنشان کرد: من معتقدم با نقد کردن نظام تضعیف نمی‌شود بلکه نقد احزاب و نقد منتقدان به حفظ نظام کمک می‌کند و بسیار مفید بوده است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز قدرت اول منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود گفت: از مسئولان تقاضا دارم ه تاریخ انقلاب را آماده کنند و به جوانان  عرضه سازند تا جوانان ما منحرف نشوند. با کوچک‌ترین دروغ‌های دشمنان نظام اسلامی پاهایشان نلغزد و باور نکنند.

انتهای پیام/

 

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار