امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149705
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۰
تعداد بازدید: 441
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پیروان مــوعـــود، دومین نشست دبیران کل احزاب با معاون سیاسی وزارت کشور (محمدحسین مقیمی) عصر امروز (دوشنبه) در محل وزارت ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پیروان مــوعـــود، دومین نشست دبیران کل احزاب با معاون سیاسی وزارت کشور (محمدحسین مقیمی) عصر امروز (دوشنبه) در محل وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش فارس جمشید ایرانی دبیرکل حزب فرزندان ایران در این نشست اظهار داشت: امیدواریم امسال دولت در بحث سیاست داخلی اقدامات ویژه‌ای انجام دهد و این جلسات با دبیران کل احزاب کمک کند تا این اتفاق صورت گیرد.

وی با بیان اینکه دولت وضعیتی کاریکاتوری دارد، گفت: دولت باید 40 درصد بودجه را صرف مسائل جاری و 60 درصد را صرف مسائل عمرانی کند اما هم اینک 80 درصد بودجه را مصروف مسائل جاری می‌کند.

ایرانی خاطرنشان کرد: دولت عملا نمی‌تواند کار خاصی را صورت دهد و این به دلیل این است که مشکلات فراوانی پیش روی دولت قرار دارد.

بر پایه این خبر سعید یاری دبیرکل جمعیت دفاع از منافع ملی ایران تصریح کرد: احزاب باید بازوی تحزب و حزبی ولی فقیه باشند چرا که هیچ یک از احزاب برخلاف منویات رهبری و بنیانگذار جمهوری اسلامی سخن و حرکتی نخواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد:‌ما باید بر این اساس (بازوی تحزب و حزبی ولی فقیه) اصل فعالیت حزبی را تدوین کنیم.

یاری به نشعار سال (دولت، ملت، همدلی و همزمانی) اشاره و خاطرنشان کرد: شعار امسال یک شعار متفاوت بود یغنی نوعی نام‌گذاری اخلاقی واجتماعی که بر اساس 4 عنصر بنا شده است، توسط مقام عظمای ولایت نام‌گذاری شد.

وی افق انتخابات، حل مشکلات داخلی، توافقات هسته‌ای دولت و انتخابات را 4 عنصر و دلیل اصلی شعار امسال (94) توسط مقام معظم رهبری دانست.

به گزارش فارس، فریدون قدیری‌ابیانه دبیرکل جامعه فارغ‌التحصیلان ایتالیا نیز در این نشست به معاون سیاسی وزارت کشور گفت: مسئله اصلی امروز ما اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی است. بنابراین باید به اقتصاد مقاومتی که جزو فرمایشات مقام معظم رهبری است، در دستور کار دولت قرار گیرد.

وی افزود: علت مخالفت دولت با حصر یارانه ثروتمندان چیست چرا یک جیز ساده را آنقدر پیچیده می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها