امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149706
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 784
بیژن حاج‌رضایی فرزند شهید طیب رضایی در گفت‌و گو با خبرنگار تاریخ پیروان مــوعـــود در مورد درگذشت فخرالملوک مهاجر زنجانی همسر شهید طیب ...

بیژن حاج‌رضایی فرزند شهید طیب رضایی در گفت‌و گو با خبرنگار تاریخ پیروان مــوعـــود در مورد درگذشت فخرالملوک مهاجر زنجانی همسر شهید طیب حاج رضایی (حر انقلاب) اظهار داشت: همه زندگی مادر من، مرحوم پدرم بود. یاد و خاطره‌ او را همیشه گرامی داشت. مادرم زنی مومن بود حتی یک رکعت نماز قضا نداشت.

وی ادامه داد: بعد از شهادت پدرم، من 11 سال داشتم و مادرم نمی‌گذاشت از منزل خارج شوم چون برخی از همسایگان ما را اذیت می‌کردند.

حاج‌رضایی افزود: همزمان شهادت پدرم، رژیم شاهنشاهی آب و برق و تلفن منزلمان را قطع کرد و بعد از شهادت پدرم به علت تعهدی که پدرم در بانک ملی داشت، بانک ملی قصد داشت منزلمان را تصرف کند که با مقاومت مادرم روبه رو شد این درحالی بود تا زمانی که پدرم زنده بود با هیچ مرد غریبه‌ای صحبت نکرده بود. با دفاع مادرم همه سد‌ها  شکسته شد و ما در مسیر پیشرفت و زندگی معمولی قرار گرفتیم.

حاج‌رضایی: گفت فردا از ساعت 8/30 از درب منزلمان مادرم تشییع می‌شود و در مصلی حضرت عبد‌العظیم و کنار قبر شهید حاج طیب رضایی دفن می‌شود. حجت‌الاسلام سید حسن خمینی خیلی لطف کردند و تاکید کردند خدمت ایشان برسیم. در حال برنامه‌ریزی هستیم که خدمت ایشان در جماران برسیم.

انتهای پیام/

 

 

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها