امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14972
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 50
حبیب‌الله بوربور قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ...

حبیب‌الله بوربور قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مقام عظمای ولایت قبل از انتخابات فرمودند هر کسی انتخاب شود همکاری لازم را برای پیشبرد مورد نظر نظام خواهد داشت.
 
وی با تاکید بر اینکه آقای روحانی باید اعتدالی را که خود از آن دم می‌زند، رعایت کند، خاطرنشان کرد: نباید اعتدالی که آقای روحانی از آن دم می‌زند به گونه‌ای باشد که مردم و اکثریت جامعه که خواستار پیشرفت و اعتدال هستند ناامید شوند.
 
قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی به نشست خبری دیروز رئیس ‌جمهور منتخب نیز اشاره و تصریح کرد: در سخنان آقای روحانی اعتدال را احساس کردیم و در خصوص مذاکره با آمریکا موضع‌گیری درستی داشت و نشان دادند که هنوز این زخم کهنه التیام نیافته است.
 
بوربور با اشاره به موضوع تولید و رفع بیکاری تاکید کرد: اگر تولید داخلی و جلوگیری از تورم و بیکاری باتوجه به وجود تحریم‌ها رفع نشود مشکلات بیشتر خواهد شد بنابراین باید دولت آینده کار و تلاش خود را مضاعف کند.
 
وی با بیان اینکه همه باید به رئیس‌جمهور منتخب کمک و یاری برسانند اظهار داشت: جریانی نباید فکر کند که مقابل جریان خاصی قرار دارد. بلکه همانطور که آقای روحانی گفتند ایشان رویه اعتدال را دنبال و همه باید به رئیس جمهور منتخب کمک کنند.
 
قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، اضافه کرد: خط مشی آقای روحانی نشان داده که به هیچ جریان خاصی تعلق ندارد هر چند که در جامعه روحانیت مبارز عضو بودند اما همواره اعتدال را رعایت کرده‌اند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها