امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149734
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۴۳
تعداد بازدید: 311
پیروان مــوعـــود - گروه جامعه: در تیرماه سال گذشته 22 راس گوزن قرمز و 15 راس گوزن زرد اروپایی که بدون برنامه ریزی کارشناسانه از سوی مسئولان باغ وحش ...

پیروان مــوعـــود - گروه جامعه: در تیرماه سال گذشته 22 راس گوزن قرمز و 15 راس گوزن زرد اروپایی که بدون برنامه ریزی کارشناسانه از سوی مسئولان باغ وحش و همچنین عدم نظارت لازم از سوی سازمان حفاظت محیط زیست در باغ وحش تهران تکثیر شده بودند به دلیل عدم وجود فضای کافی برای نگهداری در این باغ وحش بنا به درخواست مسئولان باغ وحش با مجوز سازمان حفاظت محیط زیست در سکوت خبری ذبح شدند.

در مجوز صادر شده، مورد مصرف گوزن‌های ذبح شده تغذیه گوشتخواران باغ وحش قید شده است. گوزنهایی که به گفته دفتر شکار و صید سازمان محیط زیست، پوستشان جهت تاکسیدرمی توسط باغ وحش به متقاضیان فروخته شده است.

این در حالی است که در اردیبهشت ماه سال گذشته، پیش از طرح درخواست ذبح این 32 راس گوزن اروپاییِ مازاد از طرف باغ وحش تهران، خرید و ذبح گوزن اروپایی باغ وحش تهران، توسط فردی با تایید اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران و با مجوز شماره 10996/93 دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست برای مصارف شخصی و غیرضروری صورت گرفته بود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار