امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149760
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۹
تعداد بازدید: 639
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از رویترز، شرکت لوفتانزا روز گذشته اعلام کرد، مسئولیتی در قبال اعلام سابقه بیماری افسردگی ...

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از رویترز، شرکت لوفتانزا روز گذشته اعلام کرد، مسئولیتی در قبال اعلام سابقه بیماری افسردگی خلبان هواپیمای جرمن وینگز به مقامات هوایی آلمان نداشته است.

جرمن وینگز یکی از زیر مجموعه های شرکت خطوط هوایی لوفتانزای آلمان بوده و آندریاس لوبیتز، کمک خلبان این شرکت، یکی از هواپیماهای جرمن وینگز را در اواخر ماه گذشته میلادی با 150 مسافر به عمد در کوه های آلپ فرانسه ساقط کرد و در نتیجه همه سرنشینان این هواپیما جان خود را در این سانحه از دست دادند.

لوفتانزا اعلام کرده است لوبیتز در زمان آموزش های خلبانی خود در سال 2009 به علت افسردگی، ماه ها آموزش خود را ترک کرده و سپس مجددا به تحصیل خود ادامه داده است.

از سوی دیگر اجازه پرواز وی در سال 2012 تأیید شده است، که پیش از اعمال قوانین سخت گیرانه تر برای خلبانان از سوی مقامات هوایی آلمان بوده است.

بر اساس قوانین کنونی اروپا، خلبانان با سابقه مشکلات روانی، باید برای دریافت اجازه پرواز به کمیسیون پزشکی هوایی کشورها معرفی شوند تا درمورد مجوز پرواز آنها تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها