امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149765
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۲۰
تعداد بازدید: 581
به گزارش خبرنگار انتظامی پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در خصوص درگیری تروریستی در حوزه نگور ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در خصوص درگیری تروریستی در حوزه نگور سیستان و بلوچستان گفت: عصر روز دوشنبه در منطقه مشترک مرزی ایران و پاکستان در جنوب استان سیستان و بلوچستان مرزبانان این منطقه بر اساس وظایف ذاتی که حفظ و مراقبت از مرزها می باشد در حال انجام ماموریت بودند که یک گروه تروریستی از خاک پاکستان تقریبا در 20متری مرز در ارتفاعات منطقه سنگر گیری نموده و با ایجاد درگیری ضمن تعدی و تجاوز به حقوق و خاک کشورمان 8 نفر از مرزبانان این منطقه را به شهادت رساندند.

وی در ادامه افزود: مرزبانان این منطقه در حقیقت مرزبانی دو کشور را برعهده دارند اما متاسفانه با بی توجهی طرف پاکستانی مواجه هستیم.

سردار رضایی گفت: در طول یک سال گذشته بیش از 70 فقره درگیری و تجاوز مرزی از خاک پاکستان را شاهد بوده‌ایم و هر اتفاق مرزی که در این منطقه می افتد عقبه آن به پاکستان برمی گردد و این موضوع قابل قبول کشور ما نیست.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه کشور پاکستان مأمن متخلفان ایرانی شده افزود: بیش از 80 گروه متخلف، قاچاقچی و ... که از دست قانون جمهوری اسلامی ایران فرار نموده اند در خاک پاکستان اسکان یافته و از همان جا هدایت گروه خرابکارانه را بر عهده دارند.

وی ضمن تسلیت به خانواده این عزیزان گفت: از دولت پاکستان می خواهیم حمیت مرزی داشته و نسبت به کنترل مرزهای کشور خود اهتمام بیشتری نشان دهند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها