امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149798
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 321
به گزارش خبرنگار دفاعی پیروان مــوعـــود، آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در مراسم گرامیداشت سالگرد شهید صیاد شیرازی که صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پیروان مــوعـــود، آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در مراسم گرامیداشت سالگرد شهید صیاد شیرازی که صبح امروز در مسجد جهاد ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد با اشاره به مذاکرات اخیر اظهارداشت: در مذاکرات هسته‌ای دو طرف اصولگرا و اصلاح‌طلب رعایت خط و خطوط رهبری را نمی‌کنند.

وی افزود: مسئولین نباید منتقدین را تخریب کنند ولی می‌بینیم که در صحن علنی مجلس تخریب‌های بسیاری صورت می‌گیرد و گاهی منتقدین را تشبیه به صهیونیست‌ها می‌کنند.

خاتمی تأکید کرد: گاهی هم منتقدین طوری رفتار می‌کنند که گویی مذاکره‌کنندگان همه چیز را فروخته‌اند که هر دوی اینها اشتباه است.

امام جمعه موقت تهران گفت: وقتی مقام معظم رهبری می‌گویند دولت و ملت همدلی و همزبانی داشته باشند این موضوع در بین مسئولین نیز باید جاری باشد.

خاتمی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: مجلس شهدا مانوری خطاب به همه به ویژه آمریکاست که اصرار دارد ملت ما را تحقیر کند به خصوص اظهارات ما بعد از بیانیه به وضوح نشان می‌دهد آنها به دنبال تحقیر ملت ما هستند.

خاتمی در پایان اظهار داشت: مسئولین طوری صحبت نکنند که انگار حضرت آقا در جریان مذاکرات نیست بلکه تمام خطوط کلی زیر نظر ایشان است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها