امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149835
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 233
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، «حسین الدیهی» معاون دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین با تاکید بر اینکه مردم کشورش تا دستیابی به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، «حسین الدیهی» معاون دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین با تاکید بر اینکه مردم کشورش تا دستیابی به مطالبات خود درخصوص آزادی، دموکراسی و برابری، به اعتراضات خود ادامه خواهند داد، حمله به گروهی از شهروندان و بازداشت آنها به بهانه مشارکت در تظاهرات و سرکوب شدید تظاهرکنندگان را محکوم کرد.

به گزارش شبکه العالم، الدیهی تاکید کرد که اگر به بحرینی‌ها اجازه تظاهرات داده می‌شد بیش از 80 درصد آنها برای مطالبه حقوق سیاسی، معیشتی و انسانی به خیابان‌ها می آمدند اما در اینجا آزادی بیان و تظاهرات مصادره شده است.

معاون دبیرکل جمعیت وفاق بحرین تصریح کرد: در آغاز سال 2015 میلادی، مخالفان درخصوص برپایی تظاهرات نزدیک به 81 اخطار دریافت کردند که همه با آن مخالفت کردند.

وی گفت: اگر اجازه تظاهرات به مردم می دادند صدها هزار نفر به خیابان های بحرین سرازیر می شدند.

الدیهی خاطرنشان کرد: معارضان بحرینی یک تظاهرات 350 هزار نفری برپا کردند اگر زمینه آزادی وجود داشت به مراتب شمار بیشتری حضور خواهند یافت اما حکومت با تمام قدرت مانع آن می‌شود.

وی تظاهرات را ابزاری مسالمت آمیز دانست و گفت: مطلوب است که به مردم اجازه برپایی تظاهرات و پاسخگویی به مطالبات آنها داده شود تا اینکه هرگز نیاز به تظاهرات احساس نشود.

معاون دبیرکل جمعیت وفاق از مقامات بحرینی خواست که به شهروندان مجوز برپایی تظاهرات را داده و ممنوعیت آن را لغو کنند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها