امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149857
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۴۶
تعداد بازدید: 277
به گزارش پیروان مــوعـــود، مسئولان ستاد بحران استان تهران تهران روز چهارشنبه (19 فروردین ماه) از محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران بازدید میدانی انجام ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، مسئولان ستاد بحران استان تهران تهران روز چهارشنبه (19 فروردین ماه) از محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران بازدید میدانی انجام دادند و بر رعایت نکات ایمنی در جریان ساخت نمایشگاه تاکید کردند.

در این بازدید مسئولان ستاد بحران استان از سالن گمرک نمایشگاه، سازه‌های غرفه‌های بین‌الملل، ستاد پشتیبانی و سالن ناشران عمومی بازدید کردند و برخی از نکات ایمنی را یادآور شدند و پیشنهاداتی را برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه کتاب تهران ارایه کردند.

بر اساس این گزارش، در این بازدید میدانی از مصلی بزرگ امام خمینی (ره) نیکنام حسینی‌پور رئیس کمیته رفاهی و هماهنگی با نهادهای همکار، محمود روزبهانی از مدیریت پیشگیری و بحران استان تهران، دکتر سیدرضا معتمدی معاون فنی اورژانس تهران، ابراهیم بغدادی از شرکت مخابرات تهران، محمد حسن عادلی از هلال احمر، سرهنگ همتی از نیروی انتظامی تهران بزرگ، حمیدرضا خواجه‌زاده معاونت بهره‌برداری برق تهران، محمدرضا وکیلی از سازمان آتش‌نشانی حضور داشتند.

*رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب مشخص شد

با حکم سید عباس صالحی رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همایون امیرزاده به عنوان «رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب شد.

در متن این حکم آماده است: «نظر به تعهد و حسن سوابق ارزشمند و شایسته جنابعالی و به منظور ضابطه‌مند کردن نحوه نظارت بر عملکرد ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به موجب این حکم به عنوان «رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.

امید است تلاش همه جانبه اعضاء هیات به سالم‌سازی و نظم و انضباط و رعایت ضوابط و مقررات هر چه بیشتر حوزه نشر کمک نماید.

بر اساس این گزارش، همچنین سیدمحمدکاظم شمس، سید محمود حسینی، لادن حیدری، برزین ضرغامی و احمد کمالی‌نژاد به عنوان اعضاء هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شدند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه 1394 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ک

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها