امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149864
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۴۶
تعداد بازدید: 372
به گزارش پیروان مــوعـــود، Short Film Conference  یک سازمان جهانی است که در سال 1970 به وجود آمده  و  وظیفه ترویج ،توزیع و غربالگری ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، Short Film Conference  یک سازمان جهانی است که در سال 1970 به وجود آمده  و  وظیفه ترویج ،توزیع و غربالگری فیلم های کوتاه (فیلم هایی با مدت زمان کمتر از 60 دقیقه) را برعهده دارد و ماموریت آن توجه به بهبود جایگاه فیلم کوتاه در جشنواره بین المللی فیلم است.

ارائه پشتیبانی برای جشنواره‌ها با نگرش مثبت نسبت به فیلم های کوتاه، افزایش تبادل ایده ها و اطلاعات بین سازمان دهندگان جشنواره ها و همچنین گسترش اطلاعات در سراسر جهان در خصوص فیلم های کوتاه و تولید آن در کشورهای مختلف، ترویج جشنواره های فیلم کوتاه در رسانه ها، تشویق همکاری بین جشنواره ها، حمایت از جشنواره ها برای تحقق اهداف ISFC ، تبادل امکانات مالی و ساخت و پخش فیلم کوتاه و در نهایت انتشار اطلاعات به طور منظم برای کسب پیشنهادات ارگان های دولتی و غیر دولتی از جمله مواردی است که کنفراس فیلم کوتاه در راستای ارتقا ئ آن فعالیت می‌کند.
این سازمان جهانی با نهادهای سینمایی، جشنواره های بین المللی و سازمان های هم رده خود در عرصه بین المللی تعامل مداوم دارد و یکی از مهم ترین استانداردهای بین المللی در حوزه فیلم کوتاه به شمار می‌آید.

انجمن سینمای جوانان ایران از پانزده سال پیش به عضویت این سازمان بین المللی در آمده و در طول برگزاری جشنواره بین المللی کلرمون فران 2015 این عضویت بعد از یک وقفه چند ساله تمدید و استفاده از نشان این سازمان در فیلم های کوتاه و جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران فراهم شده است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار