امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14990
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 92
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد نماز جمعه تهران در بیانیه‌ای ضمن تبریک به حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد نماز جمعه تهران در بیانیه‌ای ضمن تبریک به حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم آورده است:  مردم ایران اسلامی ، گوش به فرمان ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه‌ای و در جهت عینیت بخشیدن به آرمان‌های والای امام راحل عظیم الشأن(ره) ، با خلق حماسه‌ای دیگر، جوابی دندان‌شکن و استوار به تمامی یاوه گویان جهان ارائه دادند و برگ زرین دیگری در تاریخ سراسر غرور و افتخار این سرزمین ثبت کردند. ستاد نماز جمعه تهران در این بیانیه می افزاید: حماسه میلیونی ملت ایران خود نشانی دیگر از مردم سالاری دینی و نماد جمهوری اسلامی ایران بود که ملت‌های جهان همه و همه، حضور یکپارچه مردان، زنان و بخصوص جوانان این مرز و بوم را با چشمان بهت زده به نظاره نشستند.

در این بیانیه آمده است: ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی با انتخاب رئیس جمهوری مومن و متدیّن، با سوابق مبارزاتی پیش از انقلاب، تلاش‌گری در سالهای دفاع مقدس و شخصیتی عالم و فرهیخته که هماره به عنوان نماینده مقام معظم رهبری نقشی بسزا در مسائل امنیتی داشته دیگر بار شعور سیاسی خود را در انتخاب نشان داده و فرامین امام عزیز امت را جامه عمل پوشانیدند.

ستاد نمازجمعه تهران ضمن تبریک این حماسه عظیم سیاسی ملت ایران به از رئیس‌جمهور برگزیده درخواست دارد تا در تمامی مسائل کشور و از جمله حقوق هسته‌ای با رهنمودهای پیامبرگونه حضرت امام خامنه‌ای ، تمام تلاش خود را بکار گیرد و از حقوق حقه کشور که خواست ملت است دفاع کرده و ذره‌ای عقب‌نشینی نکند، یقیناً با این پشتوانه مردمی پیروزی از آن حزب الله و ایران اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/                                                            

                                                                              
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها