امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149900
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 322
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، سید جعفر سبحانی در مورد آخرین وضعیت واگذاری سرخابی‌ها اظهار داشت: قیمت پایه ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، سید جعفر سبحانی در مورد آخرین وضعیت واگذاری سرخابی‌ها اظهار داشت: قیمت پایه در واگذاری سوم نیز تغییر نخواهد داشت و با همان قیمت پایه 290 میلیارد تومان واگذار می‌شود و هیئت واگذاری دلیل عدم تغییر قیمت را کارشناسی بودن این رقم اعلام کرده‌اند.

مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی در ادامه گفت: بر اساس ارزیابی‌‌های صورت گرفته خریداران احتمالی با رقم پایه آن مشکلی ندارند و حساسیت آنها بر روی شرایط واگذاری، نحوه بازپرداخت اقساط و پرداخت نقدی آن بوده که در این زمینه سازمان خصوصی‌سازی تسهیلاتی قائل شده است.

سبحانی در ادامه به تاریخ برگزاری سومین دوره واگذاری سرخابی‌ها اشاره و بیان داشت: تاریخ مزایده در دهه اول اردیبهشت ماه خواهد بود و آگهی مربوطه در روزنامه‌های کثیرالانتشار در همین ماه به چاپ خواهد رسید.

وی در خصوص تسهیل در واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: در سری اول واگذاری شرایط بازپرداخت در دو سال مشخص شده بود که این رقم در مرحله دوم به چهار سال افزایش پیدا کرد که به احتمال قوی در مرحله سوم نیز این مدت بیشتر شود. همچنین میزان پرداخت نقدی در مرحله اول 40 درصد و در مرحله دوم به 25 درصد کاهش پیدا کرد که این رقم نیز در مرحله بعدی تغییر خواهد داشت و به طور قطع این تغییرات به نفع خریداران خواهد بود.

مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی در پایان خاطرنشان کرد: ارزیابی ما بر این است که در مزایده سوم با توجه به آسان‌سازی شرایط، شاهد واگذاری کامل این دو تیم به بخش خصوصی باشیم.

انتهای پیام/ب

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها