امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14991
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 63
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 4 تشکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل،بسیج دانشجویی، جنبش عدالتخواه ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 4 تشکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل،بسیج دانشجویی، جنبش عدالتخواه دانشجویی و اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای حضور ملت و خلق حماسه سیاسی توسط آنان و انتخاب حجت‌الاسلام روحانی را بعنوان منتخب ملت تبریک گفتند.

در ابتدای این بیانیه آمده است: خوشحال و خرسندیم که ملت ایران با حضور گسترده خویش پای صندوق‌های رأی، مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ دشمنان انقلاب اسلامی کشیدند و زمینه لازم را برای حرکت رو به جلو نظام اسلامی در راستای اهداف و آرمان های انقلاب فراهم نمودند.

4 تشکل دانشجویی کشور خطاب به رئیس جمهور منتخب تصریح کردند: یکی از الزامات همیشگی در اداره کشور، رعایت اصل شایسته سالاری در انتخاب مدیران و مسئولان کشور است. ملت ایران که شما  را به عنوان رئیس جمهور خویش برگزیده‌اند، از شما انتظار دارند امور کشور را به بهترین شکل ممکن سامان دهید و برای رفع مشکلات، تمام توان کشور را به کار گیرید. 

در پایان بیانیه آمده است: بهترین راه برای دستیابی به چنین اهدافی، رعایت اصل شایسته سالاری و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و نیروهای دلسوز انقلاب است. شایسته است شما هدف حقیقی خویش را حرکت رو به جلوی کشور قرار داده و از همه نگاه‌ها و سلایق گوناگون بهره گیرید. و اولین قدم در این مسیر را برگزاری جشن ملی پیروزی جبهه انقلاب در انتخابات با حضور همه نامزدها و حامیانشان میدانیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها