امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14992
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 96
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام در دیدار تعدادی از اعضای ...

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام در دیدار تعدادی از اعضای این تشکل که در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در تهران فعالیت داشتند ضمن قدردانی از زحمات آنان، گفت: همه دوستانی که در انتخابات مشارکت داشتند در خلق این حماسه سهیم‌اند چه آنان که نامزد شدند و چه کسانی که برای هر یک از نامزدها فعالیت کردند و اجر همه آنها نزد خداوند محفوظ است.

وی اقبال عمومی به اعتدال و عقلانیت را فرصتی بزرگ برای نظام و مردم دانست و خاطرنشان کرد: با ورود آقای هاشمی رفسنجانی به صحنه انتخابات ریاست جمهوری موج گسترده‌ای در حمایت از ایشان شکل گرفت که حاکی از تمایل مردم به عقلانیت و پرهیز از افراط‌‌گرایی بود.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام اضافه کرد: آقای هاشمی چهره‌ای شناخته شده برای مردم است و به‌رغم تبلیغات سوئی که بویژه در 8 سال گذشته علیه ایشان صورت گرفت اما استقبال مردم نشان داد که نه تنها به این سم‌پاشی‌ها توجهی ندارند که همچنان آقای هاشمی را بعنوان شخصیتی کارآمد، معتدل و خردگرا می‌شناسند که می‌تواند در شرایط فعلی از ظرفیت وجودی خود برای حل مشکلات استفاده کند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با بیان اینکه واکنش‌های مردمی و نظرسنجی‌ها نشان داد که زمینه آرای آقایان روحانی و عارف لحظه به لحظه در حال افزایش است، گفت: همین امر حاکی از تداوم همان موجی بود که به واسطه حضور آقای هاشمی ایجاد شده بود و از طرف دیگر نیروهای اصلاح‌طلب توانستند خود را منسجم کرده و به سرعت در سراسر کشور به سازماندهی و ایجاد هماهنگی بپردازند.

هادی خامنه‌ای اظهار داشت: در چنین شرایطی با تدبیر جریان اصلاح‌طلب، خصوصا جناب آقای خاتمی و هماهنگی با نیروهای اعتدال‌گرای اصول‌گرا و ایثار آقای عارف که الگویی برای سیاست‌ورزی اخلاق‌گرایانه در کشور شد، حجت الاسلام  روحانی بعنوان تنها نامزد مورد حمایت تحول‌خواهان که مجموعه‌ای وسیع از اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان معتدل را دربر می‌گرفت در صحنه رقابت باقی ماند و با استقبال اقشار مختلف جامعه مواجه شد.

وی خاطر نشان کرد: آقای روحانی از نیروهای با تجربه و توانمند است که همواره مورد اعتماد مسئولان عالی‌رتبه نظام و جناح‌های مختلف بوده است و رابطه‌ای صمیمانه با طیف‌های مختلف درون نظام دارد و همین ویژگی سرمایه مهمی برای ایشان خواهد بود که انشاءالله در پیگیری امور و حل مشکلات کشور به کمک ایشان خواهد آمد.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام افزود: ما ضمن عرض تبریک به آقای روحانی و اظهار خشنودی از حمایت قاطبه مردم از ایشان و رأی بالایی که در انتخابات کسب کردند امیدواریم در ادامه راه با همکاری و مساعدت همه مردم و مسئولان بتوانند با عقلانیت و اعتدال، کشور را از دام افراط‌گرایی خارج کنند.

وی ادامه داد: اگر پیام رای مردم در 24 خرداد و شادی سراسری آنان در 25 خرداد درست فهمیده نشود و گروه‌های افراط‌گرا و تندخو که تحمل شکست ندارند، بخواهند تحلیل‌های غلط ارائه داده و با بداخلاقی سعی در سنگ‌اندازی در مسیر حرکت جامعه و دولت آینده داشته باشند بدانند که منزوی‌تر از گذشته شده و فاصله خود را با مردم بیشتر خواهند کرد؛ اگر شیوه‌های آنها در گذشته نتیجه داشت این حماسه عظیم رخ نمی‌داد. شادی و نشاط سراسری مردم در نقاط مختلف کشور نشان داد که مردم بیدارند ودرک واحدی دارند.

وی در پایان گفت: به دوستان و همفکران خود در جناح اصلاح‌طلب و علاقمندان و دلسوزان نظام در سایر جناح‌ها عرض می‌کنم که قدر این فرصت را بدانید خداوند یک‌بار دیگر عنایت خود را شامل حال این کشور و نظام کرده و دل‌های مردم را به یکدیگر نزدیک ساخته است تا در شرایطی خطیر و حساس  بتوان از همه ظرفیت‌ها بهره گرفت و آینده بهتری را رقم زد. اجازه ندهید با تنگ نظری و برخوردهای سلیقه‌ای فرصت اصلاح امور از دست مردم خارج شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها