امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149929
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 338
به گزارش گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، «خریستو پولنداکف» سفیر جدید بلغارستان در جمهوری اسلامی ایران با محمد جواد ظریف وزیر امور ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، «خریستو پولنداکف» سفیر جدید بلغارستان در جمهوری اسلامی ایران با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تقدیم کرد.

ظریف در این دیدار بر گسترش همکاری‌های بین دو کشور در همه زمینه‌ها از جمله همکاری‌های سیاسی، اقتصادی، پارلمانی و فرهنگی تاکید کرد.

وی اضافه کرد: زمینه‌های زیادی برای ارتقاء مناسبات دو کشور وجود دارد و طرفین از اراده کافی برای به فعلیت رساندن ظرفیت‌های موجود در روابط برخوردارند.

وزیر امور خارجه کشورمان، تاریخ طولانی روابط دو کشور ایران و بلغارستان را سرمایه قابل اتکایی برشمرد و اظهار امیدواری کرد که در دوره جدید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های روابط در ابعاد دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی مورد علاقه، بهره برداری حداکثری به عمل آید.

«خریستو پولنداکف» سفیر جدید بلغارستان در جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار از گسترش و تعمیق روابط دو کشور استقبال کرد و افزود: ظرفیت بازار ایران قابل توجه است و طی دوره ماموریت جدید بدنبال توسعه و تقویت روابط در همه ابعاد هستیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها