امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149943
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۱۱
تعداد بازدید: 387
به گزارش خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، حجت‌الاسلام کمساری معاون فرهنگی، هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) با اشاره به برگزاری همایش ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پیروان مــوعـــود، حجت‌الاسلام کمساری معاون فرهنگی، هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) با اشاره به برگزاری همایش بانوی انقلاب که فردا در سالن اجلاس سران با حضور روحانی برگزار می‌شود، اظهارداشت: این همایش براساس دو هدف اصلی صورت می‌گیرد.

وی تجلیل ویژه از از زحمات، مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های همسر امام راحل و نقش بی‌بدیل و بی‌نظیر ایشان در زندگی امام خمینی(ره) و در نهایت پیروزی انقلاب اسلامی را اولین هدف این همایش برشمرد و تصریح‌کرد: بانو خدیجه ثقفی زمانی که در قید حیات بودند اجازه کوچکترین تجلیلی را نداد و رحلت ایشان هم با روزهای پایانی سال مصادق بود و با توجه به شرایط در آن زمان هم تجلیل مناسبی صورت نگرفت.

معاون فرهنگی، هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) همچنین یادآور شد: بانو خدیجه ثقفی الگوی مناسب و قابل تأسی برای زنان و دختران جامعه امروز ما به شمار می‌روند و ما در تلاشیم تا یک الگوی عملی مطلوب برای سبک زندگی اسلامی ایرانی را ارائه کنیم و این دومین هدف برای برگزاری این همایش است.

حجت‌الاسلام کمساری در پایان از انتشار ۷ جلد کتاب، مجله و مجموعه مقالاتی با موضوع زندگی بانو خدیجه ثقفی خبر داد.

انتهای پیام/

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار