امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149971
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۵۲
تعداد بازدید: 369
حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت گفت: در این نشست ...

حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت گفت: در این نشست رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 اظهار داشت، اکنون در موضوع هسته‌ای در شرایط ویژه‌ای قرار داریم و باید در دو سه ماه آینده با هوشیاری به پیش رویم تا این مذاکرات منجر به دستاورد بزرگ برای کشور شود.

وی افزود: رئیس مجلس همچنین با اشاره به شرایط اخیر منطقه خاورمیانه گفت که ما در منطقه دارای شرایط خاصی هستیم که باید با دقت کافی با قضایای موجود در منطقه برخورد کنیم.

به گزارش فارس، سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای  اسلامی هم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت گفت:‌ رئیس مجلس در این نشست با اشاره به وضعیت آب در کشور گفت که توجه به حل مشکل آب در کشور از ضروری‌ترین اقدامات دولت است.

وی افزود: رئیس مجلس با تشریح وضعیت اقتصاد کشور توجه به اقتصاد داخلی کشور را یک ضرورت دانست.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: رئیس مجلس عنوان کرد که اگر توافق خوبی هم در مذاکرات هسته‌ای صورت گیرد ما باید مشکلات اقتصادی را از طریق توجه به اقتصاد درونی حل کنیم.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: لاریجانی گفت که سرمایه‌گذاری در بخش نفت و فعال کردن بخش خصوصی و حل مشکل بیکاری از اولویت‌هایی است که باید برای آن راهکارهایی را پیدا کنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها