امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 149974
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۴۲
تعداد بازدید: 360
حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به فرمان نوروزی مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و ...

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به فرمان نوروزی مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی اظهار کرد: وقتی معظم‌له این سال را مزین به چنین نامی کردند منظور همدلی و همزبانی میان همه آحاد مردم و دولت بود و استثنایی در این میان وجود ندارد که بخواهد تافته جدا بافته از ملت و دولت باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه باید در جهت همدلی و همزبانی حرکت کنیم همان‌طور که روز گذشته پنجمین نشست میان دولت و مجلس در راستای عمل به فرمان نوروزی رهبری برگزار شد.

بزرگواری گفت: بیشتر صحبت‌های سخنرانان در این نشست حول همین محور بود که به خاطر مسائل داخلی و خارجی و حفظ همبستگی باید تعامل بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: ولی می‌بینیم که برخی افراد از جمله آقای رفسنجانی در چنین موقعیت‌هایی حرف‌هایی از جنس دیگر می‌زنند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: محض اطلاع آقای رفسنجانی که چنین نسبت‌هایی به دلواپسان می‌دهند، این افراد کسانی هستند که در طول دوران انقلاب ایثارگری کرده‌اند و جوان از دست داده‌اند و دلواپسی آن‌ها برای بزرگی و عظمت نظام است.

بزرگواری با اشاره به این که اظهارات این چنینی کوک کردن آهنگ اختلاف است، تصریح کرد: نباید برای سرپوش گذاشتن بر ضعف‌ها و مشکلات خود به گونه‌ای سخن گفت که دشمنان از اظهارات ما خشنود شوند.

وی دلواپسان را فرزندان امام دانست که برای نظام و انقلاب خون دادند و گفت: این تهمت‌ها به کسانی می‌چسبد که همسران و فرزندانشان فتنه‌گران را در سال 88 به کف خیابان می‌آوردند.

بزرگواری این حرف‌ها را درست در تقابل با همدلی و همزبانی دانست.

انتهای پیام/2571/صا30

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها