امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14999
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات اعضای جدید هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی از هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات اعضای جدید هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی از هفته گذشته تا به امروز برگزار و طی آن، صدرنشینان 13 کمیسیون پارلمان برگزیده شدند که اسامی آنان به شرح ذیل است:

*کمیسیون آموزش و تحقیقات
رئیس: محمدمهدی زاهدی
نایب اول: جبار کوچکی‌نژاد
نایب دوم: علی‌اصغر زارعی
سخنگو: عبدالوحید فیاضی

دبیر اول: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی
دبیر دوم: رضا صابری

*کمیسیون اجتماعی
رئیس: عبدالرضا عزیزی
نایب اول: سالار مرادی
نایب دوم: فرج‌الله عارفی
سخنگو: ایرج عبدی
دبیر اول: محمداسماعیل سعیدی
دبیر دوم: عباس قائیدرحمت

*کمیسیون اقتصادی
رئیس: ارسلان فتحی‌پور
نایب اول: محمدرضا پورابراهیمی
نایب دوم: روح‌الله بیگی
سخنگو: رحیم زارع
دبیر اول: محمدسعید اربابی
دبیر دوم: ابراهیم نکو

*کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
رئیس: علاءالدین بروجری
نایب اول: سیداحمدرضا دستغیب
نایب دوم: منصور حقیقت‌پور
سخنگو: سیدحسین نقوی
دبیر اول:فتح‌الله حسینی
دبیر دوم: محمدحسن آصفری

*کمیسیون انرژی
رئیس: مسعود میرکاظمی
نایب اول: علی مروی
نایب دوم: سیدحسین دهدشتی
سخنگو: شمس‌الله بهمئی
دبیر اول:سیدموسی موسوی
دبیر دوم: موسی احمدی

*کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

رئیس: حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم
نایب اول: غلامرضا تاجگردون
نایب دوم: الیاس نادران
سخنگو: غلامرضا کاتب
دبیر اول: اسماعیل جلیلی
دبیر دوم: محمد سقایی

*کمیسیون بهداشت و درمان
رئیس: حسینعلی شهریاری
نایب اول: مراد هاشم‌زهی
نایب دوم: عبدالرحمان رستمیان
سخنگو:محمدحسین قربانی
دبیر اول: رسول خضری
دبیر دوم: محمدجواد نظری‌مهر

*کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور
رئیس: امیر خجسته
نایب اول: محمدجواد کولیوند
نایب دوم: محمدابراهمی رضایی

سخنگو: دخیل‌عباس زارع‌زاده
دبیر: صیدعیسی دارایی

*کمیسیون صنایع و معادن
رئیس: رضا رحمانی
نایب اول: عزیر اکبریان
نایب دوم: محمدرضا خانمحمدی
سخنگو: روح‌الله عباسپور
دبیر اول: الله‌وردی دهقانی
دبیر دوم: محمد بیاتیان

*کمیسیون عمران
رئیس: سیدمهدی هاشمی
نایب اول: علی‌اکبر آقایی
نایب دوم: عبدالکریم حسین‌زاده
سخنگو: حامد قادرمزی
دبیر اول: محمد فیروزی
دبیر دوم: حمیدرضا پشنگ

*کمیسیون فرهنگی
رئیس: حجت‌الاسلام احمد سالک

نایب اول: حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی
نایب دوم: بیژن نوباوه

سخنگو: حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری
دبیر اول:سیدمرتضی حسینی
دبیر دوم: لاله افتخاری

*کمیسیون قضایی و حقوقی
رئیس: الهیار ملکشاهی
نایب اول: حمیدرضا طباطبایی
نایب دوم: محمد رزم
سخنگو: محمدعلی اسفنانی

دبیر اول: میرهادی قره‌سیدرومیانی
دبیر دوم: ابوالفضل ابوترابی

*کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی
رئیس: عباس رجایی
نایب اول: ناصر صالحی‌نسب
نایب دوم: غلامرضا نوری‌قزلجه
سخنگو: محمدمهدی برومندی
دبیر اول: محمد سادات ابراهیمی

دبیر دوم: هدایت‌الله میرمرادزهی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها