امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150005
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۱۹
تعداد بازدید: 410
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پیروان مــوعـــود، ماریل نوه رمان نویس بزرگ ارنست همینگوی، می‌گوید تمام دوران کودکی‌اش را با خاطرات تلخ ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پیروان مــوعـــود، ماریل نوه رمان نویس بزرگ ارنست همینگوی، می‌گوید تمام دوران کودکی‌اش را با خاطرات تلخ الکل، اختلافات خانوادگی، اعتیاد به مواد مخدر، بیماری روانی و خودکشی اطرافیان گذرانده است.

هفت نفر از اعضای خانواده همینگوی خودکشی کرده‌اند. پدر بزرگ معروف وی ارنست همینگوی با اسلحه شات گان (ساچمه زنی) خودزنی کرده است و خواهرش در سال 1996 بر اثر افراط در مصرف مواد مخدر درگذشت. خواهر بزرگترش مافت از بیماری شیزوفرنی رنج می‌برد.

ماریل سعی کرد خود را از این وضعیت بغرنج خانوادگی بیرون بکشد. یکی از کارهایی که وی را از این فضا خارج کرد بازی در فیلم منهتن به کارگردانی وودی الن بود. وی در 53 سالگی به قصد پا گذاشتن جای پای پدر بزرگی که سبک ادبیات نویسندگی جهان را تغییر داد، دو کتاب خاطرات با عنوان «دختر نامرئی» و «بیرون آمده از خورشید» نوشت.

واشنگتن تایمز نوشت، ماریل همینگوی می‌گوید که این کتاب‌ها را برای کمک به کسانی که مشکلاتی شبیه من دارند و و بتوانند از ناراحتی‌های روحی و کشمکش‌های خانوادگی خود را بیرون کشیده و بهبود ببخشند نوشته‌ام.

انتهای پیام/و

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها