امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150013
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 443
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از سازمان خصوصی سازی، سومین مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با تسهیل شرایط پرداخت به 20 درصد نقد و بقیه ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از سازمان خصوصی سازی، سومین مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با تسهیل شرایط پرداخت به 20 درصد نقد و بقیه اقساط 5 ساله روز چهارشنبه 9 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

سومین مزایده واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس با تسهیل شرایط واگذاری و البته با همان قیمت پایه 290 میلیارد تومانی برای هر باشگاه در روز چهارشنبه 9 اردیبهشت برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش؛ اسم و علامت تجاری (برند)، مجموعه ورزشی شهید مرغوبکار و تاسیسات و تجهیزات مجموعه به‌ مساحت عرصه 38500 مترمربع و 4289 مترمربع اعیان، ساختمان مرکزی شرکت به‌مساحت عرصه 224 مترمربع و 900 مترمربع اعیان و ملک واقع در منطقه تلو به‌مساحت عرصه 30 هزار مترمربع از جمله دارایی‌ها و املاک باشگاه استقلال و اسم و علامت تجاری (برند)، مجموعه ورزشی شهید درفشی‌فر و تاسیسات و تجهیزات مجموعه به‌مساحت عرصه 17969 مترمربع و مساحت اعیان 4125 مترمربع به‌علاوه ساختمان مرکزی شرکت به‌مساحت عرصه 194 مترمربع و مساحت اعیان 750 مترمربع از جمله دارایی‌ها و املاک باشگاه پرسپولیس با همان قیمت پایه 290 میلیارد تومانی برای هر باشگاه در سومین مزایده سرخابی ها در روز چهارشنبه 9 اردیبهشت روی میز فروش می‌روند.
بر این اساس، آگهی واگذاری این دو باشگاه در روزهای چهارشنبه 26 فروردین و تکرار آن روز چهارشنبه دوم اردیبهشت در روزنامه های دنیای اقتصاد، ایران، جام جم، اعتماد، خبر ورزشی و تهران تایمز درج خواهد شد.

انتهای پیام/ب

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها