امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150027
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 382
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پیروان مــوعـــود مرکز طبع و نشر قرآن کریم در ابتدای سال ۱۳۹۴ بیش از هفت هزار جلد قرآن کریم به مناطق محروم ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پیروان مــوعـــود مرکز طبع و نشر قرآن کریم در ابتدای سال ۱۳۹۴ بیش از هفت هزار جلد قرآن کریم به مناطق محروم اهدا کرد.

ارسال قرآن به ۲۵ نقطه محروم کشور

محمد بابایی مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران با اعلام این خبر گفت: هر سال تعدادی مصحف شریف توسط مرکز طبع و نشر از طریق اردوهای جهادی به مناطق محروم اهدا می‌شود که از ابتدای سال تا‌کنون حدود هفت هزار جلد قرآن به ۲۵ نقطه محروم کشور ارسال شده است.

باتوجه به کمبود قرآن در مناطق محروم اهدای این تعداد مصحف کافی نیست

وی از ادامه اهدای قرآن به مناطق محروم خبر داد و گفت: کار اهدای قرآن از ابتدای سال جاری آغاز شده و تا نیمه اردیبهشت‌ماه حدود دو هزار جلد قرآن دیگر هم به مناطق محروم ارسال خواهد شد. البته با توجه کمبود قرآن در مناطق محروم اهدای این تعداد مصحف کافی نیست و همکاری همه دستگاه‌های قرآنی را می‌طلبد.

آمادگی مرکز طبع و نشر برای کمک به بسیج در برگزاری اردو‌های جهادی قرآنی

مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر از آمادگی این مرکز برای همکاری با سازمان قرآن و عترت بسیج در یاری رساندن به مردم مناطق محروم خبر داد و گفت: راه‌اندازی اردو‌های جهادی قرآنی توسط سازمان قرآن و عترت بسیج کار مبارکی است که اگر شکل بگیرد ما افتخار می‌کنیم که در این راه همراه بسیج باشیم.

بابایی با اشاره به اینکه تاحد امکان آماده اهدای مصحف در اردوهای جهادی بسیج هستیم گفت: تلاش می‌کنیم در حد مقدور از نظر اهدای مصحف کمک کنیم و چه بسا همین اهدای قرآن به مناطق محروم که همه ساله توسط مرکز طبع و نشر انجام می‌شود را در قالب اردو‌های جهادی بسیج انجام دهیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها