امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15005
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 84
اسماعیل جلیلی عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

اسماعیل جلیلی عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اعلام آمادگی این فراکسیون برای کمک به دولت آینده، اظهار داشت: این موضوع در شورای مرکزی فراکسیون رهروان اتخاد و پس از آن اعلام شد.
 
وی با بیان اینکه فراکسیون پیشنهادی برای تشکیل کابینه به دولت آینده نداشته است، خاطرنشان کرد:‌ آقای روحانی پیش از این اعلام کرده بود که نگاه تخصصی کمیسیون‌های مجلس را در نگاه خود برای چیدمان کابینه لحاظ می‌کند.
 
عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی این نوع نگاه را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: کابینه باید رای مجلس را بگیرد، پس هرچه فرد منتخب با شرایط کمیسیون‌های تخصصی متناسب‌تر باشد، هم می‌تواند فرد را موفق کرده و هم از هزینه آزمون و خطا و دوباره کاری جلوگیری کند.
 
جلیلی اعلام کرد که تاکنون فراکسیون رهروان ولایت ارتباط رسمی در این باره با دولت آینده برقرار نکرده و در صورت نهایی شدن، تصمیمات توسط دبیران به اجرا در می‌آید.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها