امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150055
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۴۰
تعداد بازدید: 497
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه خبری خیبرآنلاین رسانه های زنجیری وابسته به جریان موسوم به اصلاح‌طلب در یک اقدام ناشیانه و درحالی که ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از پایگاه خبری خیبرآنلاین رسانه های زنجیری وابسته به جریان موسوم به اصلاح‌طلب در یک اقدام ناشیانه و درحالی که مشخص است در مباحث منطقی و مناظرات دستشان خالی است، اشتباه تایپی یک خبرنگار را به نام مسئول سابق تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان قلمداد کردند.

 

ماجرا از این قرار است که دکتر سعید جلیلی روز سه شنبه در سفری یک روزه به شهرستان ارومیه رفته و در جمع پرشور دانشجویان دانشگاه آزاد این شهرستان به سخنرانی پرداخته بود.

 

جلیلی در بخشی از سخنانش گفته بود: صرف‌نظر از حق انحصاری پنج کشور در داشتن سلاح هسته‌ای، در ان.پی.تی به طور صریح مجازبودن سایر کشورها برای دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌‌ای اشاره شده است و همچنین در ان.پی.تی صحبتی از درصد و میزان غنی‌سازی به میان نیامده است.

 

این سخنان دکتر جلیلی توسط خبرنگار یک خبرگزاری در ابتدا با اشتباه تایپی به صورت "ام.پی.تی" نوشته می شود که بلافاصله از سوی همین خبرگزاری نیز تصحیح می شود اما ظاهرا بخش تصحیح شده خبر از سوی رسانه های زنجیری ها نادیده گرفته شده است.

 

در این میان، رسانه های زنجیری به خیال اینکه از مسئول سابق پرونده هسته ای کشورمان گافی به دست آورده اند، تصویر این خبر را تحت عنوان "آیا جلیلی هم اشتباهاً گفت MPT؟! + سند" به سرعت در وبسایت های خود منتشر کردند.

 

اگرچه جهت اثبات اشراف کامل دکتر جلیلی به مسایل هسته ای کمترین خدشه ای را نمی توان متصور شد، اما در راستای تنویر افکار عمومی و نیز، نشان دادن دست های خالی زنجیری ها، فیلم این قسمت از سخنان دکتر جلیلی در ادامه منتشر می شود تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد:

 

 

 

گفتنی است با اعلام توافق لوزان و تناقضاتی که میان متن قرائت شده با چک‌نویس ارایه شده از سوی وزارت خارجه ایران و «فکت شیت» آمریکایی به وجود آمد، و نیز با بازشدن محدود درهای صداوسیما به روی منتقدان و برگزاری جلسات مناظره در برابر افکار عمومی ایرانیان که استدلال قوی دلواپسان و ضعف موافقان به وضوح رویت شد، زنجیری ها درتلاش هستند تا با پرداختن به موارد بی ارزش، دست های خالی خود را پشت حاشیه ها پنهان نمایند. غافل از اینکه افکار عمومی ملت ایران بصیرتر از این مسایل هستند و به خوبی با اصلی، فرعی کردن موضوعات، مطالبه ملی و احقاق حق خود را به جدیت ادامه می دهند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار