امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150056
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۴۲
تعداد بازدید: 666
به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، کاظم غریب آبادی در حاشیه بازدید از کانون اصلاح ...

به گزارش پیروان مــوعـــود به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، کاظم غریب آبادی در حاشیه بازدید از کانون اصلاح و تربیت گفت: امروز یکی از حوزه‌های مهم در موضوع حقوق بشر بحث کودکان است که خوشبختانه برنامه‌های اصلاحی و تربیتی که در اینجا اجرا می‌شود برگرفته از آموزه‌های ایرانی، اسلامی و بر اساس احترام به حقوق انسان‌ها به ویژه کودکان شکل می‌گیرد.
وی افزود: علی‌رغم اینکه کم و بیش از فعالیت‌های این مرکز اطلاع داشتم اما آنچه که امروز از نزدیک مشاهده شد بسیار فراتر از انتظار من بود و به جرأت می‌گویم در هیچ کجای دنیا مشابه این مرکز یافت نمی‌شود که این الگوی مثبت و سازنده می‌تواند با معرفی دستاوردهای حاصله در تمامی جهان اجرا شود.
معاون بین الملل ستاد حقوق بشر با اشاره به اقدامات ارزنده صورت گرفته از منظر حقوق بشر و کرامات انسانی در کانون اصلاح و تربیت گفت: سازمان زندان‌ها تعاملات خوبی در عرصه بین الملل دارد که بخشی از آن بازدیدهای متعددی است که از زندان‌های ایران توسط هیأت‌های خارجی صورت می‌پذیرد.

کلاس‌های آموزشی، کارگاه‌های حرفه آموزی، باشگاه ورزشی، مدرسه آموزش و پرورش، استخر سرپوشیده و خوابگاه‌ها از جمله بخش‌هایی بود که مورد بازدید معاون بین الملل ستاد حقوق بشر قوه قضائیه قرار گرفت.
انتهای پیام/

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها