امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150060
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۴۲
تعداد بازدید: 462
به گزارش پیروان مــوعـــود، محمد رئیس‌زاده، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با ارسال نامه‌ای از صلیب سرخ جهانی درخواست کرد که به وظایف ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، محمد رئیس‌زاده، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با ارسال نامه‌ای از صلیب سرخ جهانی درخواست کرد که به وظایف خود در یمن عمل کند.   
متن این نامه به این شرح است:
«جناب آقای دکتر پیر مائورر
ریاست محترم صلیب سرخ جهانی
پس از گذشت 20 روز از تجاوز غیرقانونی، وحشیانه و ظالمانه رژیم آل سعود به مردم بی‌دفاع یمن که منجر به کشته و مجروح شدن تعداد فراوانی از زنان، کودکان و افراد غیر نظامی شده است،کمبود شدید امکانات درمانی و دارویی وضع بسیار ناگوار و فاجعه‌آمیزی را برای مردم آن کشور رقم زده است که این وضعیت مایه شرم جامعه جهانی و موجب تاسف و تاثیر عمیق برای انسان‌های دردمند می‌باشد.
 از جناب عالی درخواست می‌گردد در این شرایط پیچیده در راستای عمل به وظیفه خویش زمینه و شرایط لازم را برای اعزام تیم‌های درمانی و نیز ارسال کمک‌های دارویی و بهداشتی به مردم مظلوم آن منطقه فراهم آورید.
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه به منظور اعزام تیم‌های درمانی، ارسال کمک‌های دارویی و نیز پذیرش مجروحین اعلام می‌دارد.»

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها