امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15007
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 88
 منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

 منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به این که برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری نمونه روشنی از دروغ بودن شعار تقلب در انتخابات سال 88  بود، گفت: کسانی که چهار سال پیش این تهمت های بی جا را مطرح کردند و به اهداف دشمن خدمت کردند، جفای سختی را در حق نظام جمهوری اسلامی ایران را مرتکب شدند.

وی افزود:این انتخابات نشان داد که چقدر نظام رای گیری در ایران آزاد است و البته ملت ایران نیز با هوشمندی در این انتخابات شرکت کردند و البته نظام جمهوری اسلامی نیز صداقت خود را در اخذ آرا نشان داد.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:در این انتخابات ملت ایران به درستی شعور بالای سیاسی خود را اثبات کردند و انتخاب خود را در صحنه سیاسی انجام دادند.

حقیقت پور در ادامه تصریح کرد:همچنین رقبای سیاسی نیز به درستی شکست خود را پذیرفتند و به کسی که در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی رسیده بود، تبریک گفتند.

وی با اشاره به اظهار همکاری اصولگرایان برای همکاری با حجت السلام روحانی گفت: در شرایط فعلی به نظر من آقای روحانی می‌تواند از تمام ظرفیت‌ها برای آبادانی کشور استفاده کند و دولت آینده باید این مسئله را در دستور کار خود قرار دهد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار