امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150089
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 429
به گزارش خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده تشکیل جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده تشکیل جلسه علنی می‌دهند.

علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی هفته آتی برای پاسخگویی به سؤالات بهروز نعمتی و سیدهای حسینی نمایندگان اسدآباد و قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار در صحن علنی خانه ملت حضور می‌یابد.

گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد استنکاف علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش از اجرای قانون الحاق ۲ تبصره به ماده (17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش نیز هفته آینده در صحن علنی پارلمان قرائت می‌شود.

همچنین هفته آتی گزارش کمیسیون عمران در زمینه عملکرد دولت یازدهم در تأمین مسکن دهک‌های پائین و بررسی نحوه عملکرد عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به تعهدات زمین و مسکنی خود به مجلس در زمان اخذ رأی اعتماد را پس از قرائت آن در نشست علنی پارلمان، در راستای اجرای ماده 49 آیین‌نامه داخلی مجلس مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها