امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 26
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150090
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 446
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، با اشاره به قراردادهای صنعت ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، با اشاره به قراردادهای صنعت خودروسازی کشور با شرکت پژو فرانسه، گفت: آنچه که باید در اینجا به آن اشاره کنم این است که در هر جا که انحصار باشد رانت هم در آنجا وجود دارد و در چنین فضایی است که ما شاهد فساد و رانت هستیم.

وی افزود: ما باید به طور همزمان با چند شرکت خودروسازی بزرگ در غرب و شرق قرارداد داشته‌ باشیم تا با قیمت مناسب‌تر و شرایط مطلوب‌تری بتوانیم صنعت خودروسازی را در کشور داشته باشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: اگر کار به گونه‌ای باشد که ما با شرکت پژو فرانسه قرارداد داشته باشیم آنها هم ما را سرکیسه می‌کنند و هم در شرایط مختلف ما را تهدید می‌کنند.

قاضی‌پور همچنین خاطرنشان کرد: متاسفانه ما طرح جامع خودروسازی در کشور نداریم و باید این طرح را هرچه زودتر تهیه کرده و داشته باشیم تا مشکلات عدیده موجود در صنعت خودروسازی کشور را بتوانیم حل و فصل کنیم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار