امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۱۵:۰۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1501
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 414
حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری ...

حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، با اشاره به نقاط مثبت دولت احمدی نژاد، گفت: شعارهایی است که

دولت آقای احمدی نژاد مطرح کرد همان شعارهایی بود که نظام و گفتمان انقلابی بر آن تاکید دارد.
 
وی ارتباط نزدیک با مردم و بدنه جامعه را از دیگر نقاط مثبت این دولت برشمرد و افزود: این ارتباط نزدیک که کار ارزشمندی محسوب می شود توسط دولت نهم و دهم در جامعه شکل گرفت و باید در نظام اسلامی نیز نهادینه شود و در دولت یازدهم نیز استمرار یابد.
 
ابوترابی فرد همچنین پرکاری را نیز از دیگر ویژگی های مثبت دولت نهم و دهم دانست.
 
این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری، به برخی موارد نیز اشاره کرد که باید در دولت نهم و دهم بیشتر به آن توجه می شد.

وی گفت: در دولت باید نگاه به اسناد بالادستی نظام از جمله چشم انداز بیست ساله و سیاست‌های کلی و برنامه پنجم باشد تا حرکتها با نگاه برنامه‌ای صورت گیرد نه به صورت پروژه‌ های جدا از هم؛ باید با یک برنامه مدون، راهبرد پیشرفت کشور را در همه عرصه‌ها با محوریت اقتصاد پیش برد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارتقاء خرد جمعی و اعتقاد به نخبگان و مجموعه های دانشگاهی خاطرنشان کرد: باید به گونه ای در عرصه تصمیم سازی و تصمیم گیری حرکت کنیم که به اجماع حداکثری برسیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها