امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15010
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 75
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با صدور بیانیه‌ای حضور ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با صدور بیانیه‌ای حضور شکوهمندانه مردم ایران در پای صندوق‌های رأی و خلق حماسه سیاسی توسط آنان را تبریک گفت.

در بیانیه این تشکل دانشجویی آمده است: بار دیگر امت خداجوی ایران اسلامی با حضور هوشمندانه خود و رقم زدن مشارکت 72درصدی سال‌ها و ماه‌ها برنامه جبهه استکبار را در آنی نقش بر آب کرد و نشان داد که تحریم، تهدید و فشارهای مختلف حتی در این سطح گسترده هم تردیدی در عزم راسخش پدید نمی‌آورد و ملت را از مسیرش باز نمی‌دارد.

انجمن اسلامی دانشگاه شهید چمران در بیانیه خود از رئیس‌جمهور منتخب ملت خواست تا با توجه به خلق حماسه سیاسی توسط مردم با عزمی راسخ و با استفاده از این سرمایه عظیم اجتماعی، نخبگان و دیگر نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری زمینه خلق حماسه اقتصادی و پایان بخشیدن به مشکلات اقتصادی را با اولویت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی فراهم آورد.

این تشکل دانشجویی در پایان بیانیه خود از رئیس جمهور منتخب درخواست کرد تا ضمن در نظر گرفتن نقش عمده و حساس دانشگاه در تحولات جامعه استفاده از این قشر فرهیخته و مشورت با آنان را در راس برنامه‌های خود قرار داده و ضمن حمایت از تشکل‌های اسلامی دانشجویی، زمینه را برای فعالیت های ارزشمند آنان فراهم کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها