امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15012
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 88
محمد‌علی اسلامی دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون انتظارات جنبش ...

محمد‌علی اسلامی دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون انتظارات جنبش دانشجویی از رئیس‌جمهور آینده اظهار داشت: انتظارات ما از رئیس‌جمهور منتخب در درجه اول در راستای اهداف و گفتمان انقلاب اسلامی و شعارهایی است که وی در دوران تبلیغات گفته‌اند است و اینکه در حوزه اقتصادی بتواند با توجه به رقم خوردن حماسه سیاسی حماسه اقتصادی را نیز رقم بزند و ساختار‌های غلط اقتصادی را اصلاح کند.

وی افزود: رئیس جمهور جدید باید فضای مناسبی برای فعالیت‌های سیاسی و فرهنگی به وجود آورد و درخواست‌هایی که دانشجویان برای هیئت موسس دارند را فراهم کند تا آنها بتوانند به بلوغ فرهنگی و سیاسی برسند.

اسلامی از رئیس‌جمهور منتخب خواست تا مدیران دانشگاهی به گونه‌ای انتخاب شوند که فضای دانشجویی را بشناسند و با اعمال سلایق نابجا و برداشت غلط از قوانین ممانعتی برای فعالیت‌های دانشجویی به وجود نیاورند.

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت خاطرنشان کرد: جنبش دانشجویی و به خصوص دفتر تحکیم وحدت همواره گفتمان انتقادی با نگاه دلسوزانه نسبت به هر دولتی خواهد داشت و برای تعالی و پیشرفت کشور به نقد عملکرد دولت می‌پردازد.

محمد‌علی اسلامی در پایان سخنان خود با اشاره به لزوم وحدت در بین مسئولین و مردم تصریح کرد: در نظام‌هایی که ساختار مردم‌سالاری دارند و هر چهار سال چرخش قدرت اتفاق خواهد افتاد دیگر نهادهای حاکمیت باید از دولت حمایت کنند تا کشور بتواند در مسیر رشد و پیشرفت حرکت کند، هرگونه تخریب و کارشکنی و ایجاد فضایی که باعث تنش در کشور شود در نهایت به نظام جمهوری اسلامی ضربه می‌زند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها