امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150161
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۵۶
تعداد بازدید: 373
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از المیادین، عربستان سعودی با وجود صدور بیانیه پایان عملیات متجاوزانه به یمن، شامگاه چهارشنبه دو ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعـــود به نقل از المیادین، عربستان سعودی با وجود صدور بیانیه پایان عملیات متجاوزانه به یمن، شامگاه چهارشنبه دو منطقه «الصبه» و «الحصامه» استان صعده را هدف حملات توپخانه‌ای و موشکی قرار داده است. جنگنده‌های سعودی منطقه «البقع» را هدف تجاوزات هوایی خود قرار دادند.

در همین ارتباط، پایگاه خبری یمن الیوم گزارش داد که جنگنده‌های عربستانی شامگاه چهارشنبه همچنین شهر «الحوطه» استان لحج را بمباران کردند.

حملات عربستان سعودی به صنعاء همزمان با برگزاری تظاهرات امروز مردم یمن علیه تجاوزات سعودی، آغاز شد و چندین منطقه از جمله «فج عطان» در جنوب صنعاء را هدف این حملات قرار گرفتند.

جنگنده‌های سعودی دوشنبه گذشته منطقه فج عطان صنعاء را به شدت بمباران کردند و به گفته مقامات وزارت بهداشت یمن، تعداد تلفات این تجاوز هوایی بیش از ۹۰ نفر کشته و ۴۹۵ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

سخنگوی جنبش انصارالله اعلام کرد که تجاوزات عربستانی سعودی به یمن با وجود اعلام پایان عملیات متجاوزانه موسوم به «عاصفه الحزم» ادامه دارد.

محمد عبدالسلام ضمن تاکید بر توقف کامل این تجاوزات و رفع کامل محاصره یمن خواستار ازسرگیری مذاکرات احزاب مختلف یمن تحت نظارت سازمان ملل شد.

انتهای پیام/ح

 

منبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار