امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150166
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 1819
سفر پرحاشیه «ماشین عظله» آمریکایی؛
آیا بهتر نبود بجای صرف هزینه های گزاف برای چنین برنامه های مضحکی به داد رشته های ورزشی اصیل و پرافتخار خود مانند کُشتی برسیم که برخی ورزشکاران آن با وجود «نرمش های قهرمانانه» بسیار همچنان از توجه مسئولان نا امید هستند...

سفر پرحاشیه «ماشین عظله» آمریکایی؛

به گزارش پیروان مــوعـود، چند روزی بود که زمزمه‌های حضور رونی کلمن قهرمان چندین دوره مسابقات بدنسازی جهان در ایران به گوش می‌ رسید. این دعوت که با محوریت یک بازیگر زن سینما آغاز شد، در چند روز اخیر بی‌حواشی نبوده است.

همچنین یزدانی‌ راد، قهرمان پرورش اندام ایران و اولین دارنده مدال بدنسازی کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، نسبت به نقش مافیای فساد و شرکت‌های مکمل دارویی جهان برای حضور "رونی کلمن" آمریکایی در ایران هشدار داد و اظهار داشت: بنده هفته‌ها است که با رسانه ملی در تماس هستم تا این هشدار را بدهم ولی دریغ از همکاری که با ما شود.
 
وی ادامه داد: حضور "رونی کلمن" آمریکایی که معروف به ماشین عضله سازی با دارو است با روش کنونی که فدراسیون پرورش اندام پیش گرفته است اصلاً صحیح نیست، زیرا چطور می‌شود یک بازیگر زن (روناک یونسی) مسئول هماهنگی برای حضور این پرورش اندام آمریکایی در ایران باشد و طرفی دیگر این آمریکایی می‌خواهد برای بانوان کشورمان هم کلاس پرورش اندام بگذارد، و این سئوال پیش می‌آید این ماشین عضله می‌خواهد برای زنان ما فیگور بگیرد؟

 

این درحالی است که طرفداران جبهه تروریستی النصره که با دولت سوریه می‌جنگند این ماشین عضله سازی آمریکایی را از طرفداران خود عنوان می‌کنند بطوریکه عکس‌های این فرد در فضای مجازی با پرچم جبهه النصره گواه این مسئله است.

 

 

اما این تمام ماجرا نبود، ​رونی کلمن که برای حضور در یک سمینار آموزشی به ایران دعوت شده بود عصر دیروز چهارشنبه وارد تهران شد. قهرمان افسانه‌ای رقابتهای پرورش اندام جهان قرار است در یک سمینار دو روزه به تدریس آخرین روش‌های تمرینی و نیز مکمل‌ های بدنسازی بپردازد. 

 

جالب تر آنکه در جلسه‌ای که روز گذشته در فدراسیون بدنسازی برگزار شد، مقرر گشت در پاسخ به برخی اعتراض ها، رونی کلمن بعد از حضور در ایران به مزار شهدای گمنام در بهشت زهرا برود! 

 

اما سوالی که ذهن مارا به خود مشغول نموده است اینکه، سفر این افسانه غربی(!) که گویا یکی از اعضای مافیای مواد نیروزا در دنیا است به کشور ما چه لزومی داشته و اساسا چه اهداف و یا دستاوردی قرار است برای وزش کشور درپی داشته باشد؟ آیا افراد یا نهادهایی از این حرکت که بیشتر شبیه به یک «شوی تبلیغاتی»است نفع می برند؟

و مهمتر ازهمه اینکه آیا بهتر نبود بجای صرف هزینه های گزاف برای چنین برنامه های مضحکی به داد رشته های ورزشی اصیل و پرافتخار خود مانند کُشتی برسیم که برخی ورزشکاران آن با وجود «نرمش های قهرمانانه» بسیار و کسب مدال های بین الملی همچنان از توجه مسئولان نا امید هستند...

 

در همین زمینه «حسن شمشادی» خبرنگار سابق ایران در سوریه، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

گویند رونی کلمن ستاره سالهای متوالی مستر المپیا ،به تهران امده است .

من با اینکه ایشون واسه چی به اینجا اومدن و کی دعوت کردند و واسه برنامه هاشون چقدر می گیرند و مدیر یرنامه هاشون کی هستن و واسه کیا برنامه دارند، اصلا کاری ندارم .
اما فقط یک نکته عرض می کنم و والسلام !

 

حضور کسی که علنی از گروه تروریستی و خونخوار جبهه النصره ، از گروه های مسلح مخالف نظام سوریه و مردم این کشور، ( که دست اعضاش به خون دهها هزار سوری و مدافعان حرم، اغشته است )علنی حمایت کرده و با ژست خاص خودشون پرچم اونها رو به گردن انداخته و عکس گرفته، در کشوری که در راس محور مقاومت و حامی مردم سوریه است، تو این شرایط اصلا کار خوب و درست و پسندیده ای نیست . .

یه قول معروف : دوستِ دشمن من ، دشمن من است ( هرچند با لبخند به کشورم سفر کند و دهها هزار دلار ناقابل یه جیب بزند و به ریش همه مان بخندد و برود ) . .
تا نظر شما عزیزان و بزرگواران چه باشد . .

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها