امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15017
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 57
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی با صدور بیانیه‌ای حضور حماسی مردم در ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی با صدور بیانیه‌ای حضور حماسی مردم در انتخابات، راهیابی تیم ملی فوتبال را به جام جهانی و رئیس جمهور منتخب شدن حجت‌الاسلامی روحانی را تبریک گفت.

دانشجویان در این بیانیه، حضور گسترده و پیروزی مقتدرانه ملت بزرگ ایران در انتخابات ریاست جمهوری را به رهبر فرزانه انقلاب ولی امر مسلمین جهان و مردم همیشه در صحنه تبریک گفتند و تأکید کردند که اعتماد مردم سرمایه گران بهایی است.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی در بیانیه خود به این نکته اشاره کرد که هر انتخابات سندی از اقبال مردم ایران به نظام اسلامی و مایه دلگرمی است برای دوستانی در سراسر جهان، که چشم امیدشان به این نظام، این کشور، این مردم و این اسلام ناب است.

در ادامه بیانیه آمده است: بر کسی پوشیده نیست که مسلمانان در سوریه، حزب الله در لبنان، شیعیان در بحرین و عربستان و ترکیه و جای جای جهان، مردم مظلوم عراق و حتی انسان‌های آزاده در کشورهای آمریکای جنوبی و اروپا و سایر قاره‌ها، چشم امید می‌دوزند و نگران و امیدوار، پایبندی و حضور ملت بزرگ ایران را در صحنه مقاومت انتظار می‌کشند و هر بار مردم ایران شکر این نعمت الهی را به جای آورده و روح امید را در تن ایشان می‌دمند و چشمان پر حقد و غضب بد خواهان، مزدوران، قدرت طلبان و استکبار جهانی را کور می‌سازند.

این تشکل دانشجویی با تاکید بر اینکه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران معنای واقعی حماسه سیاسی بود، تصریح کرد: در کنار مردم، هشت نامزد این انتخابات نیز نقش مهمی در رقم زدن این حماسه داشتند که با حضورشان در صحنه و دفاع آزادانه از فکر و عقیده خود، حفظ اخلاق و ادب، نقد منصفانه و بحث‌های کلیدی ذهن مردم را شفاف کردند و مصداق حقیقی مردم سالاری دینی را در جامعه جهانی به نمایش گذاشتند.

در ادامه این بیانیه آمد: مصداقی که باید اعتراف کرد در تمام جهان همتایی ندارد و بعد از انتخابات تمام نامزدها با احترام گذاشتن به رای مردم و تمکین کردن و تبریک گفتن به نامزد پیروز زیبایی این حماسه را دو چندان کردند و ما از صمیم قلب از تمام نامزدها تشکر می‌کنیم.

این تشکل دانشجویی با اعلام حمایت از رئیس جمهور منتخب خطاب به حسن روحانی اظهار داشت: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی خواسته‌های خود را مطرح می‌کند و با چشمی امیدوار عملکرد شما و همکارانتان در دولت یازدهم را نظاره گر خواهد بود و از شما می‌خواهد به معنای حقیقی کلمه پیرو ولایت مطلقه فقیه باشید و با عمل خود این کلمه الهی را اعتلا بخشید.

 این دانشجویان در ادامه از حسن روحانی خواستتند که یاد خدا را لحظه‌ای از خاطر نبرد و به آرمان‌های مقدس امام امت و شهیدان پایدار و متعهد باشد و وصیت نامه‌های آن پاک‌بازان که با خونشان امضا کردند را سر لوحه کار خود قرار دهد. به شعارهایی که سبب اقبال عموم مردم عزیز ایران به شد وفادار بوده و هر از چندی به شعارهای خویش رجوع کرده و به پیمان خود پایبند بماند.

 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی در بیانیه خود خطاب به رئیس جمهور منتخب آورد: توقع ما این است که نگذارید کسانی تفریط را جانشین اعتدال کنند و اعتدال را به چوب افراط برانند و در سایه اعتدال حقیقی عمل کنید. از شما می‌خواهیم شایسته سالاری را به معنای حقیقی کلمه حاکم کنید تا کسانی در قدرت طلبی خود کامیاب نشوند و عده‌ای گوشه گیر نباشند، بلکه تمام ملت نشاط و همدلی را با خود به یاری دولت شما بیاورند و همگی دولت را از خود بدانند. در صحنه سیاست خارجی خواست ما از شما سدید و محکم ظاهر شدن است و این که تجربیات گذشته را از خاطر نبرید و این اقتدار روز افزون نظام را مایه زینت باشید.

در پایان بیانیه، انجمن اسلامی دانشگاه خوارزمی ضمن تبریک راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی،‌خاطرنشان کرد: پیروزی غرور آفرین و سعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به مسابقات جام جهانی 2014 برزیل را به همه ملت ایران تبریک می‌گوییم و از همه ملی پوشان و مربی تیم ملی که در این سه بازی خوش درخشیدند و مایه شادمانی مردم کشور شدند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم. برای ملی پوشان کشورمان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها