امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150174
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۳۶
تعداد بازدید: 360
در پی حملات وهابیون سعودی
آیت‌الله نوری‌همدانی بر حمایت از ملت مظلوم یمن در برابر رژیم آل‌سعود تأکید کرد و گفت: مجازات و عواقب این ظلم‌ها بالأخره دامنگیر رژیم آل‌سعود خواهد شد.

در پی حملات وهابیون سعودی

به گزارش پیروان موعود، متن پیام این مرجع تقلید در حمایت از مردم مظلوم یمن به مجمع مجامع قرآنی به شرح زیر است:

« سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

اکنون در حدود یک ماه است که عربستان سعودی با بمب‌های آتش و تجهیزات جنگی به کشتن زنان و کودکان و تخریب خانه‌ها و مراکز اجتماعی و زیرساخت‌های کشورهای اسلامی یمن با کمال بیرحمی و شقاوت پرداخته است و همه می‌دانند که او آلت دست استکبار و صهیونیست، یعنی دشمنان کینه توز اسلام شده است.

زیرا می‌دانیم؛ روزی که ملت‌های اسلامی در کشورهای اسلامی به فکر استقلال و نجات خود از زیرسلطه استکبار و ایادی آنها و صهیونیست‌ها، افتادند؛ قدرت‌های استکباری که در رأس آنها آمریکا است، چون منافع و سلطه­‌گری خویش را در خطر می‌دیدند به این فکر افتادند که در کشورهای اسلامی جمعیت‌ها را به عنوان سلفی‌گری و داعش و بوکوحرام با پول‌های گزافی که از راه نفت و گاز و خون دل ملت‌ها به دست می‌آورند، ایجاد کنند و در کشورهایی مانند سوریه، لبنان، عراق و بحرین با شقاوت تمام به تخریب، کشتار زنان و کودکان بپردازند تا اینکه کار به جایی رسید حکومتی که خود را خادم الحرمین الشریفین معرفی می‌کند و هر سال با چاپ میلیون‌ها قرآن و ارسال آن به کشورهای دنیا خود را شاخص اسلام معرفی می‌کند؛ امروز به کشور اسلامی یمن که جرمی به جز استقلال خواهی و نجات خود از سلطه‌گری، هدف دیگری ندارد حمله کرده و جنایات شرم آوری را مرتکب شود.

قدرت‌های استکباری به تحسین و تشویق او اقدام کردند، اگر این‌ها دلشان برای کشورهای اسلامی می‌سوخت، چرا در مورد حمله به سوریه، لبنان و عراق ساکت نشستند و در موضوع بحرین حر فی نزده و دربارۀ حمله اسرائیل اشغالگر به فلسطین سخن نگفته‌اند.

مردم مسلمان این حملات را محکوم می‌کنند و بر این موضوع پافشاری می‌نمایند که هر ملتی حق تعیین سرنوشت خود را دارد و مستضعفان بالأخره پیروزمند خواهند شد.

این تجمع قرآنی به این وسیله فریاد اعتراض خود را به گوش مسلمانان جهان می‌رساند و به متجاوزین به کشورهای اسلام عزیر نیز اعلام می‌کند که مجازات و عواقب این ظلم‌ها بالأخره دامنگیر آنها خواهد شد.»

انتهای پیام

برچسب ها:
آخرین اخبار