امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۱۸:۳۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1502
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 515
عشرت شایق عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، انتخابات ...

عشرت شایق عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، انتخابات را یک امتحان بزرگ برای کاندیداها دانست و اظهارداشت:‌هرگاه در

آستانه انتخابات قرار می‎گیریم، رقابت‎‎ها و بحث و جدل‌های سیاسی ظهور و بروز بیشتری پیدا می‌کنند و مباحث فرعی روی مسائل اصلی نظام سایه می‎اندازد که این موضوع به نفع مصالح مردم و کشور نیست.
 
وی حفظ اقتدار نظام و منافع ملی را مقدم بر تامین منافع فردی و گروهی اعلام کرد و افزود: اقدامات و رفتارهای انتخاباتی در هیچ شرایطی نباید شکل تخریبی داشته و به وحدت و همبستگی ملی آسیب رساند و اصولی‌ترین مسیر حرکت انتخابات سالم و سازنده نیز رعایت همین مسائل و دغدغه‌هاست.
 
نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، بداخلاقی‌های انتخاباتی را نتیجه بی‌تقوایی و یکی از محصولات گرایش به مکاتب انحرافی مانند اومانیسم دانست و گفت: به‌کارگیری این روش الگوبرداری شده از برخی نظام‌های غربی، در سال‌های اخیر شدت بیشتری یافته و آسیب‎‎های جدی به اخلاق اجتماعی و سیاسی جامعه زده است که در صورت عدم برخورد با آن، صدمات جبران ناپذیری به اعتماد مردم و آرامش جامعه وارد خواهد شد.
 
این کارشناس مسائل سیاسی، عبور از اصول و شاخص‎‎های اصلی انقلاب اسلامی برای کسب قدرت را از دیگر آسیب‌های این شیوه نادرست تبلیغاتی دانست و افزود: برخی از افراد و جریانات سیاسی از ماه‌ها قبل در تلاش هستند تا به هر نحو ممکن خود را در جامعه مطرح و افکار عمومی را متوجه خود سازند، حتی اگر منتهی به زیر سئوال بردن شاخص‎های دینی و باورهای اجتماعی و یا نادیده گرفتن مصالح کلی نظام باشد.
 
وی تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی دارای شاخص‌هایی مبتنی بر مبانی فکری، اعتقادی و انقلابی است و مسلما مردم مومن و انقلابی ایران در انتخاب رئیس‌جمهور آینده به وظیفه خود در رابطه با تبیین ویژگی‌های کاندیداها و میزان پای‌بندی آنها به مبانی دینی و اصول و ارزش‌های انقلابی عمل خواهند کرد.
 
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها