امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15023
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۷
تعداد بازدید: 65
علی اکبر لبافی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت برنامه ریزی برای هدف گذاری اشتغال و تعهدات استان‌ها در سال ...

علی اکبر لبافی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت برنامه ریزی برای هدف گذاری اشتغال و تعهدات استان‌ها در سال جاری اظهار داشت: امسال در مجموع 65 هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال در کشور در نظر گرفته شده است.

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه اینکه مباحث و مشکلات اشتغال و برنامه‌ها در کارگروه‌های تخصصی شورای عالی اشتغال بررسی می‌شود، بیان داشت: طبق برنامه ریزی دو هفته آینده جلسه این شورا برای نهایی شدن برخی امور برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: امروز سهم اعتبارات اشتغال استان‌ها برای اجرا به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

لبافی با اشاره به اینکه 43 هزار میلیارد تومان از مجموع اعتبارات اشتغال ابلاغ شد، تصریح کرد: همچنین 7 هزار میلیارد تومان مربوط به بانک‌های تخصصی، 10 هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی و نیز 5 هزار میلیارد تومان از منابع قرض الحسنه بانک‌ها نیز در روزهای آینده به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌ها مصوب شده تا یک درصد نرخ بیکاری کاهش و نیز یک درصد نرخ مشارکت اقتصادی افزایش یابد.

به گزارش فارس براساس هدف گذاری، دولت برای ایجاد اشتغال در کشور 1.1 میلیون شغل را مد نظر قرار داده و سهم استان‌ها نیز مشخص شده است.

همچنین در مجموع 65 هزار میلیارد تومان در سال جاری برای ایجاد فرصت‌های شغلی در کشور پیش بینی شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها