امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150231
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۱۲
تعداد بازدید: 668
عناصر گروه تروریستی داعش تعدادی از سربازان تیپ دو سواره نظام ارتش یمن را در شبوه به شهادت رساندند.

به گزارش پیروان مــوعــود، گروه تروریستی داعش روز پنجشنبه ویدئویی انتشار داد که بنا به اعلام این گروه، سربریدن ۴ سرباز یمن و تیراندازی به ۱۰ نفر دیگر را نشان می‌دهد.براساس این گزارش، گروه تروریستی داعش در یمن پیش از این مسئولیت حملاتی را پذیرفته و فیلمی اینترنتی را در مورد تمرینات نظامی خود منتشر ساخته بود اما این نخستین بار است که در ویدئویی که به شاخه این گروه در استان شبوع نسبت داده شده، قتل و کشتار به نمایش گذاشته است.

گروه تکفیری داعش که در یک فایل ویدئویی از تشکیل «ولایت صنعاء» خبر داده بود سربازان ارتش یمن را در منطقه‌ای که آن را «ولایت شبوه» نامیده ذبح و اعدام کرد.داعش ضمن درخواست از اهل تسنن برای بسیج شدن علیه «رافضی‌ها» (شیعیان) خطاب به مردم یمن می‌گوید: «با سربریدن به سراغ شما آمده‌ایم،‌ای اهل تسنن! تا کی می‌خواهید در یاری رساندن به برادرانتان سستی کنید؟!!»

در این فیلم مشخص نشده است که این قتل‌ها چه موقع انجام شده اما پیش از اعدام، این مردان در مقابل دوربین حاضر شده و گفتند که سربازان تیپ دو سواره نظام ارتش یمن هستند.

گزارش‌های مطبوعاتی محلی حکایت از آن دارند که ۱۴ سرباز این واحد در اواسط ماه آوریل قتل عام شده‌اند.این ویدئو که شب هنگام ضبط شده، نشان می‌دهد که این سربازان که جوان هستند روی زمین زانو زده و عناصر تروریستی داعش که نقاب به چهره زده‌اند پشت سر آن‌ها قرار دارند.در ادامه جلادان داعش اقدام به ذبح ۴ نفر از آنان می‌کنند و بلافاصله ۱۰ نفر دیگر را به ضرب مستقیم گلوله به شهادت می‌رسانند.

در فیلم جنازه‌های چهار نفر که سرهای بریده‌شان روی سینه‌هایشان قرار گرفته بود به تصویر کشیده شده و متعاقباً مردان دیگری نشان داده شدند که از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفته بودند.

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها