امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150265
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۶
تعداد بازدید: 386
در جمع خانواده های شهدا و ایثارگران
همایش بزرگ بانوای کاروان در راستای برگزاری کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان در سالن ورزشی غدیر سمنان برگزار شد.

به گزارش پیروان موعود، منطقه سمنان، این همایش با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در این استان و جمع زیادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان برگزار شد.

جمع زیادی از خانواده‌های شهدا و جانبازان و ایثارگران استان سمنان در این همایش بزرگ که با اجرای هنرمندان عرصه دفاع مقدس کشور برگزار شد نیز حضور داشتند.

سردار سید محمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به پیام شهدا گفت: باید این مفاهیم و ارزش‌های مقدس شهدا در جامعه ترویج شود. حمایت از مظلومان عالم پیام شهدا به ملت ما است و ملت بزرگ ایران نیز در راستای عمل به این پیام، ملت‌های آزاده و مظلوم عالم را حمایت می‌کند.

وی جنایات آل سعود در کشور یمن را به شدت محکوم کرد و افزود: ملت ایران همواره حامی مظلومان خواهند بود و همه مستکبران باید بدانند که یمن تنها نخواهد ماند.

فرمانده سپاه استان سمنان با تأکید بر لزوم ایجاد همدلی و همزبانی در میان جامعه این مهم را رمز موفقیت کشور عنوان کرد و افزود: باید همه ملت و مسئولان کشور برای ایجاد همدلی و اتحاد تلاش کنند.

سردار شاهچراغی با اشاره به اهمیت و جایگاه مادران شهدا، خاطرنشان کرد: مادران و خانواده‌های شهدا، از سرور و سالار شهیدان الگوبرداری کرده و بهترین الگوهای رفتاری جامعه شدند.

انتهای پیام

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها