امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150331
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 467
به گزارش پیروان موعود، کشتی نجات در نزدیکی بندر مکلا در سواحل جنوب شرقی یمن در آب های آزاد خلیج عدن حضور دارد و به سمت باب المندب در حرکت است.حدود 21 ...

به گزارش پیروان موعود، کشتی نجات در نزدیکی بندر مکلا در سواحل جنوب شرقی یمن در آب های آزاد خلیج عدن حضور دارد و به سمت باب المندب در حرکت است.حدود 21 هزار کشتی سالانه در خلیج عدن تردد می کنند و کشتی نجات هم در حال عبور از خلیج عدن است.

سرعت کشتی در حال حاضر هفت گره دریایی است و شرایط فنی، ایمنی و امنیتی کشتی در وضعیت مطلوبی قرار دارد.کشتی نجات 30 اردیبهشت از تنگه باب المندب عبور می کند و وارد دریای سرخ می شود و در بعد از ظهر سی و یکم اردیبهشت در بندر حدیده یمن پهلو می گیرد.

شرایط روحی و جسمی همه مسافران کشتی در وضعیت مطلوبی قرار دارد.کشتی نجات تا سه روز آینده در بندر حدیده پهلو می‌گیرد و در مسیر حرکت به سوی بندر حدیده یمن به نزدیکی بندر مکلا در سواحل جنوب شرقی یمن رسید.ناو گروه 34 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تماس با کشتی نجات مستقر در خلیج عدن، از حمایت این ناوگرو از کشتی نجات خبر داد.

وی شرایط جسمی و روحی مسافران کشتی نجات اعم از کادر پزشکی، شخصیت های بین المللی ضد جنگ و اصحاب رسانه را خوب توصیف کرد و گفت: شرایط امنیتی و فنی کشتی بسیار عالی است.

منبع:فرهنگ نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار