امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150368
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۵
تعداد بازدید: 248
به گزارش پیروان موعود به نقل از فارس، محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی ۱.۵ ساعته صبح امروز (چهارشنبه) ...

به گزارش پیروان موعود به نقل از فارس، محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی ۱.۵ ساعته صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در سخنان کوتاهی اظهار داشت: نمایندگان مجلس هر سال به مناسبت ۷ خردادماه سالروز آغاز به کار مجلس توفیق دارند که خدمت مقام معظم رهبری شرفیاب شوند و از رهنمودهای ایشان استفاده کنند.

وی افزود: آخرین انتخابات هیأت رئیس مجلس نهم برای اجلاسیه چهارم روز گذشته با بیشترین همدلی بین نمایندگان مجلس برگزار شد، به نوبه خودم از همه نمایندگان مجلس و فراکسیون‌های خانه ملت و همه عزیزانی که به این هم‌افزایی کمک کردند، تشکر می‌کنم.

باهنر یادآور شد: از تلاش‌ها و فعالیت‌های آقایان سبحانی‌نیا و نعمتی که در هیأت رئیسه اجلاسیه چهارم از حضور آنان بی‌نصیب هستیم، تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم در بخش‌های دیگر مجلس بتوانیم از تجربیات آنان استفاده کنیم.

نایب رئیس دوم مجلس در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: جلسه علنی صبح امروز مجلس را همین جا به پایان می‌رسانیم تا ان‌شاءالله نمایندگان مجلس خدمت مقام معظم رهبری برسند.

برچسب ها:
آخرین اخبار