امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 150370
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۱۰
تعداد بازدید: 355
اعتراف سی ان ان
خبرنگار شبکه سی ان ان گزارشی درخصوص عملیات گسترده نیروهای عراقی علیه نیروهای گروه تروریستی داعش در استان الانبار برای بازپس گیری شهر الرمادی تهیه کرده است.

اعتراف سی ان ان

به گزارش پیروان موعود به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان ، اروه دیمون خبرنگار این شبکه در گزارش خود ، همراه یک یگانی نظامی متشکل نیروهای شیعه است که هادی العامری فرماندهی آن را به عهده دارد.

خبرنگار شبکه ضمن اشاره به پیشروی این یگان به سوی شهر الرمادی و بازپس گیری برخی مناطق می گوید هادی العامری فرمانده سپاه بدر را برعهده دارد که شامل شبه نظامیان قدرتمند است که در این عملیات پیشرو است و جلوی نیروهای امنیتی عراق حرکت می کند . العامری در گفتگو با خبرنگار سی ان ان می گوید ما قصد داریم راه های تدارکاتی و مهمات رسانی برای نیروهای دشمن را قطع کنیم . خبرنگار شبکه افزود به همراه این یگان مشاوران ایرانی را مشاهده می کنیم و ایران به عنوان کشور همسایه متحد و قدرتمند در جنگ علیه گروه دولت اسلامی عراق و شام ( داعش) از دیگران قابل اعتمادتر است. العامری افزود: هر کس به حمایت آمریکا اتکا کند ، گویی به سایه اتکا کرده است و اتکا دولت عراق به آمریکا ،یکی از عوامل سقوط شهر الرمادی است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها