امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15039
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۷
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، سید محسن دستور، هدف از تصویب و اجرای این شیوه نامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، سید محسن دستور، هدف از تصویب و اجرای این شیوه نامه را اعمال ضوابط بهداشتی دامپزشکی در اماکن دامی و صنایع وابسته به دام موضوع ماده (2) آئین نامه اجرایی نظارت بهداشتی دامپزشکی عنوان کرد.

 رئیس سازمان دامپزشکی کشور در مورد دامنه کاربرد این دستورالعمل گفت: دستورالعمل جدید نظارت بهداشتی دامپزشکی در خصوص اماکن دامی و صنایع وابسته به دام موضوع ماده 2 آئین نامه اجرایی نظارت بهداشتی دامپزشکی، در مراحل احداث و بهره برداری کاربرد دارد.

وی افزود:پروانه های بهداشتی تاسیس دو سال اعتبار دارد و پس از اتمام اعتبار و عدم بهره برداری در صورت مراجعه صاحب یا متصدی واحد و پیشرفت فیزیکی و یا ارائه مدارک مثبته تا یک سال قابل تمدید است.

به گفته وی، طبق این شیوه نامه مدت اعتبار پروانه های بهداشتی بهره برداری دو سال است و در صورت عدم تمدید از درجه اعتبار ساقط  است.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور، بازرسی بهداشتی و کنترل بهداشتی را از دیگر فصل‌های این شیوه نامه اعلام کرد و گفت: در شیوه نامه جدید نظارت بهداشتی دامپزشکی، تعداد بازرسی بهداشتی اماکن دامی و صنایع وابسته به دام به طور سالیانه مشخص شده است.

به گفته رئیس سازمان دامپزشکی، این شیوه نامه به ادارت کل دامپزشکی استان ها ابلاغ شده و اجرای آن از ابتدای خرداد ماه جاری، آغاز شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها