امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15041
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۷
تعداد بازدید: 143
علیرضا ضیغمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تعهدات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ...

علیرضا ضیغمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تعهدات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی مبنی بر عرضه بنزین یورو4 در کشور گفت: هم‌اکنون برخی از پالایشگاه های کشور در حال تولید بنزین با استاندارد یورو4 هستند و مابقی پالایشگاه ها نیز به ترتیب به سمت تولید این نوع سوخت با کیفیت حرکت می کنند.

معاون وزیر نفت در امور پالایش گفت: علت تاخیر در عرضه سوخت یورو 4 در تهران و کلانشهر ها این است که هم اکنون در حال ذخیره سازی این نوع بنزین هستیم و به محض تکمیل شدن مخازن ذخیره سازی و رسیدن تا حد قابل قبول حتما کار عرضه در کلان‌شهر ها آغاز می شود که به نظر می رسد این کار به زودی انجام خواهد شد.

ضیغمی خاطرنشان کرد: براساس برنامه قصد داریم اول عرضه این سوخت در تهران آغاز شود و به ترتیب در همه کلان شهرها این سوخت عرضه خواهد شد.

به گزارش فارس براساس برنامه زمان بندی قبلی اعلام شده ازسوی شرکت ملی پالایش و پخش قرار بود که از ابتدای خرداد ماه جاری بنزین یورو 4 در تهران و پس از آن در استان البرز و اراک عرضه شود.

 این گزارش اضافه می کند هم اکنون گازوئیل یورو5 در تهران و مشهد در حال عرضه است.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها