امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15044
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۷
تعداد بازدید: 103
رضا غلامعلی‌پور مدیر ناشران فرابورس ایران در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه، چرا علیرغم انتظار بازار تاکنون این سهم در فرابورس ایران عرضه ...

رضا غلامعلی‌پور مدیر ناشران فرابورس ایران در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه، چرا علیرغم انتظار بازار تاکنون این سهم در فرابورس ایران عرضه نشده است، اظهار داشت: همان طور که در اطلاعیه سامانه کدال مشاهده می‌شود، اطلاعاتی که از این شرکت تاکنون منتشر شده کامل نیست و تمامی زوایای مالی و عملیاتی شرکت برای سرمایه گذاران مشخص نشده است.

وی افزود: هرچند صورت‌های مالی سال 90 و صورت‌های مالی میان دوره‌ای دوره 6 ماه منتهی به 31شهریور 91 منتشر شده است اما گزارشی از وضعیت مالی و عملکرد سال 91 شرکت ارائه نشده است،در حالی که برای عرضه سهم، اطلاعات کامل و قابل اتکایی که وضعیت کلی شرکت را برای سهامداران مشخص کند، نیاز است.

غلامعلی پور خاطرنشان کرد: با توجه به آخرین مذاکرات انجام شده، شرکت در حال نهایی کردن صورت‌های مالی سال 91 (حسابرسی نشده) و پیش‌بینی سود هر سهم سال 92 (حسابرسی نشده) و ارسال آنها از طریق سامانه کدال به سازمان بورس و اوراق بهادار است.

غلامعلی پور تصریح کرد: با توجه به برگزاری مجمع این شرکت در تیرماه، صورت‌های مالی حسابرسی شده سال 91 این شرکت ظرف دو یا سه هفته آینده ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: ضمن اینکه با توجه به دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات و تاکید سازمان بورس و اوراق بهادار، همانند سایر عرضه‌های اولیه انجام شده، از شرکت خواسته شده است که قبل از عرضه سهم، پیش‌بینی سود هر سهم سال 92 شرکت نیز به صورت حسابرسی شده ارائه شود.

به گفته وی، عرضه سهم پس از ارائه اطلاعات حسابرسی شده فوق انجام می شود و ترجیح بر این است تا به جای تعجیل در عرضه سهم، این عرضه با اطلاعات شفاف، دقیق و کامل انجام شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها